Нова Книга для вчителя Fly High Ukraine 1

Нова Книга для вчителя Fly High Ukraine 1

 

Це унікальне поєднання серії готових планів уроків та методичного довідника, що допоможе вчителеві зростати професійно. 

До кожного уроку прописано навчальну тему та очікуваний результат, сформульований на засадах компетентнісного підходу; чітко зазначено лексичний, граматичний та фонологічний діапазон уроку. Також подано перелік усіх дидактичних матеріалів, необхідних для ефективного проведення уроку. 

 

Книга для вчителя пропонує два типи планів уроків:

  • Розгорнуті плани уроків – покроковий опис перебігу уроків із великою кількістю додаткових ідей та методичних рекомендацій.
  • Стандартні плани уроків – покроковий опис перебігу уроків із застосуванням поданих раніше методичних прийомів та ідей.

Кожен урок підручника розпочинається з активізації набутих під час попередніх уроків знань та навичок і завершується завданням, спрямованим на консолідацію вивченого на уроці матеріалу. 

Плани уроків також містять алгоритм роботи з завданнями Робочого зошити до курсу Fly High Ukraine 1.

 

7 причин обрати книгу для вчителя до Fly High Ukraine 1

 

  1. Рубрика «Додаткова ідея»

Велика кількість ідей, які допоможуть за потреби додатково відпрацювати той чи інший матеріал підручника, урізноманітнити перебіг уроку чи адаптувати рівень складності завдань під індивідуальні потреби групи чи окремих учнів.

 

  1. Рубрика «Values»

Рубрика «Values» спрямована на реалізацію інтегрованих змістових ліній, а також виконує виховну функцію. На прикладі життєвих ситуацій персонажів підручника учні навчаються відповідального ставлення до громади й суспільства, екологічної свідомості, основ здорового способу життя тощо. Плани уроків пропонують чіткий алгоритм роботи з рубрикою «Values».

 

  1. Рубрика «Педагогічна майстерня»

Короткі методичні статті з сучасної методики навчання англійської у початковій школі ознайомлюють із принципами презентації та відпрацювання навчального матеріалу, пропонують варіанти поділу учнів на пари та групи, використання пісенного матеріалу підручника та сюжетних історій.

 

  1. Розділ «Мій щоденник навчання»

Розроблені з дотриманням принципів формувального оцінювання, уроки розділу «Мій щоденник навчання» дозволяють відстежити особистісний розвиток учнів і те, як вони набувають навчального досвіду та компетентностей.

 

  1. Банк навчальних ігор

Велика кількість мовних ігор забезпечує якісне відпрацювання вимови, вивченої лексики та структур, розвиток навичок читання, письма, говоріння тощо.

 

  1. Пальчиковий театр

У Книзі для вчителя подано заготовки ляльок-наперстків та цікаві ідеї щодо їх ефективного застосування на уроках для реалізації принципів інтегрованого та комунікативного навчання в початковій школі.

 

  1. Глосарій термінів із методики викладання англійської мови

Глосарій охоплює найпоширеніші терміни та поняття в галузі навчання іноземної мови в початковій школі, допомагає чітко зрозуміти методологічні засади планів уроків у Книзі для вчителя та стане в пригоді тим, хто прагне впевнено оперувати професійною термінологією.