Навчальна документація - Dinternal

Навчальна документація


Нормативно-правові документи, які регламентують роботу вчителя іноземних мов у 2017-2018н.р.

Типи заходів

Семінари

Тематика семінарів переважно стосується методичних питань викладання англійської і спрямована на професійний розвиток викладачів англійської в школах та вищих навчальних закладах. Семінари зазвичай тривають від 45 хвилин до 1,5 години і можуть бути розраховані на аудиторію від 30 до 100 осіб.

 

Демонстраційні уроки

Демонстраційний урок має на меті показати вчителям один із ефективних способів використання наших навчальних ресурсів на уроці з їхніми учнями. Вчителі (як зі школи, де проводять демо-урок, так і з інших шкіл) можуть поспостерігати за 45-хвилинним уроком, після чого обговорити методичні аспекти з нашим методистом.

 

Практичний семінар

Практичний семінар поєднує в собі розгляд методичних аспектів викладання англійської, зокрема підготовки до міжнародних екзаменів, а також виконання деяких практичних завдань, які можуть включати аналіз зразків робіт студентів, коментарів екзаменаторів, розробку завдань тощо. Практичні семінару розраховані на невелику аудиторію до 35-40 викладачів. 

 

Тренінги для викладачів

На тренінгах для викладачів наші методисти детально розглядають проведення ефективного та комунікативного уроку на основі одного з наших ресурсів або уроку з підготовки до екзаменів з англійської мови. Викладачі мають змогу обговорити різні методичні аспекти підготовки та проведення заняття, зокрема структуру уроку, тайм-менеджмент, різні типи завдань тощо. Тренінг розрахований не невелику аудиторію до 35 викладачів.

 

Тренінги для учнів / студентів

Тренінги для учнів або студентів спрямовані здебільшого на підготовку до міжнародних іспитів або ЗНО з англійської мови. Учасники не лише зміцнюють свої знання з мови, але й розглядають формат того чи іншого екзамену та тренуються використовувати різні екзаменаційні стратегії. При цьому викладачі можуть спостерігати за роботою учнів / студентів і також ставити питання. Максимальна кількість учасників (учнів / студентів та викладачів разом) – 60 осіб.

 

Демонстраційні версії екзаменів для учнів / студентів

Під час демонстраційної версії екзамену учні та студенти мають змогу спробувати свої сили у виконанні завдань Pearson Test of English в умовах, максимально наближених до реальних. Демо-екзамен може включати як усі завдання іспиту, так і його частину. Демо-версії екзамену розраховані на 20-25 учнів або студентів, попередньо ознайомлених зі структурою та вимогами тесту.

 

Вебінари

Вебінари – це онлайн-версії семінарів, які наші методисти проводять через інтернет. Зареєструвавшись на вебінар, ви можете взяти в ньому участь із будь-якої точки, де є з’єднання з інтернетом. Для участі бажано мати навушники або якісні колонки, адже наш методист проводить вебінар у реальному часі та може ставити запитання, на які можна відповідати в чаті.