Про нас - Dinternal

Про нас

Світлана Сорочинська
Світлана
Сорочинська
 • головний методист Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education;

 • викладач англійської мови (кваліфікації CELTA, FTBE);

 • сертифікований екзаменатор міжнародних мовних екзаменів  Pearson Test of English.

 

Філолог за фахом, протягом 15 років Світлана викладала англійську мову в середніх та вищих державних навчальних закладах та міжнародних мовних школах України (London School of English Group of Schools).

В 2010 році отримала міжнародний сертифікат Кембриджського Університету CELTА. Протягом п’яти років Світлана працює в Міжнародному освітньо-методичному центрі Dinternal Education на посаді головного методиста та активно співпрацює з вчителями та викладачами по всій країні.

 

 

 

 

Кірбі
Кріс
Кірбі
 • методист Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education;

 • викладач англійської мови (кваліфікація DELTA);

 • сертифікований екзаменатор міжнародних мовних екзаменів FCE та IELTS.

 

Кріс – досвідчений викладач англійської мови. У 2015 році отримав міжнародний диплом Кембріджського університету DELTA.

Впродовж останніх десяти років Кріс працював у сфері викладання англійської мови в 6 різних країнах у різноманітних навчальних закладах, починаючи від приватних шкіл та мовних центрів до міжнародних університетів Royal Melbourne Institute of Technology та Shanghai Ocean University. Кріс має досвід викладання студентам різного віку та на всіх рівнях від Starter до Advanced, працював екзаменатором міжнародних іспитів FCE та IELTS, а також проводив тренінги з професійного зростання для вчителів у Таїланді.

На даний час Кріс викладає англійську у провідній школі англійської мови London School of English (м. Київ) та за сумісництвом працює методистом у Dinternal Education.

 

 

 

Кірбі
Грем
Джонс
 • генеральний директор LSE в Одесі;

 • практикуючий викладач англійської мови (кваліфікація DELTA);

 • CELTA-тренер та екзаменатор IELTS.

 

Більше 20 років досвіду викладання англійської. Закінчив The University of North Wales, має ступінь бакалавра в галузі французької мови та лінгвістики. Має сертифікати DELTA та CELTA, проводить тренінги для викладачів і готує студентів до міжнародних іспитів FCE, CAE, BEC.

В своїй роботі акцентує увагу на пошуку різноманітних способів презентації мови, а також піклується про якість фідбеку, роблячи його різноманітним і цікавим. Найбільшим професійним досягненням вважає той факт, що став CELTA-тренером.

 

 

 

Кірбі
Кейт
Ллойд
 • академічний консультант Dinternal Education з питань викладання мови в закладах вищої освіти;

 • академічний директор London School of English;

 • сертифікований екзаменатор FCE.

 

14 років досвіду викладання англійської. Працювала у 6 країнах, серед яких Австралія (Sydney University of Technology), В'єтнам та Китай (University of Tasmania campus in Shanghai). Має диплом Trinity Dip TESOL та сертифікат TEFL. Має ступінь PhD Ліверпульського університету.

Більше 5 років працює в Україні, викладаючи англійську в London School of English. Проводить тренінги для викладачів в Україні, В'єтнамі та Таїланді.

 

 

 

 

Олена Міходуй (BA (English), ICELT)
Олена
Міходуй
 • старший методист Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education;
 • викладач англійської мови (кваліфікація ICELT);
 • сертифікований екзаменатор міжнародних мовних екзаменів  Pearson Test of English​.

Протягом 15 років Олена викладала англійську мову в державних навчальних закладах та кращих міжнародних мовних школах України. Вона брала участь в освітніх проектах та тренінгах в Сполучених Штатах Америки, Сербії, Хорватії та Україні.

В 2006 році отримала міжнародний сертифікат Кембріджського Університету ІCELT.

З 2013 року Олена працює в Міжнародному освітньо-методичному центрі Dinternal Education на посаді старшого методиста.

 

 

 

 

Геннадій Білоус
Геннадій
Білоус
 • методист Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education;
 • викладач англійської мови (кваліфікація CELTA);
 • сертифікований екзаменатор міжнародних мовних іспитів Pearson Test of English (PTE).

 

Закінчивши Вінницький державний педагогічний університет імені М. Коцюбинського, Геннадій 8 років викладав англійську мову, спеціалізуючись на підготовці до ЗНО та міжнародних іспитів з англійської мови.

В 2016 році Геннадій переміг у ІІ турі конкурсу «Вчитель року-2016» від м. Києва та став дипломантом ІІІ (Всеукраїнського) етапу змагання. Цього ж року він отримав міжнародний сертифікат Кембриджського Університету CELTA. З початку 2016 року Геннадій працює методистом у Міжнародному освітньо-методичному центрі Dinternal Education.

 

 

 

Людмила
Сидорчук
 • методист Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education;
 • практикуючий викладач англійської мови (кваліфікація CELTA);
 • сертифікований екзаменатор міжнародних мовних іспитів PTE (Pearson Test of English).

 

Людмила здобула диплом з відзнакою з англійської філології в Київському педагогічному коледжі при університеті імені Т. Шевченка. В 2007 році закінчила Київський Національний Лінгвістичний Університет, оволодівши спеціальністю вчителя англійської мови та літератури. Протягом 10 років Людмила викладала англійську мову у молодшій, середній та старшій школі. Вона має досвід у викладанні як загальної, так і ділової англійської мови.

З вересня 2017 року Людмила працює в Міжнародному освітньо-методичному центрі Dinternal Education на посаді методиста.

 

 

 

Мар'яна
Петречко
 • методист Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education;
 • кандидат педагогічних наук;
 • вчитель англійської мови (кваліфікація CELTA ).

 

У 2012 Мар’яна отримала диплом з відзнакою Дрогобицького педагогічного університету ім. І.Франка, здобувши кваліфікацію – вчитель англійської і німецької мов та зарубіжної літератури. А у 2016 здобула науковий ступінь кандидата педагогічних наук. Протягом 6 років вона викладала у державних та приватних мовних школах. Мар’яна має також досвід викладання у сфері дошкільної освіти. На посаді методиста Dinternal Education Мар’яна проводить семінари та тренінги з викладачами англійської мови, а також активно пише екзаменаційні та методичні матеріали й посібники.

 

 

 

Юлія
Киянець
 • методист Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education;
 • практикуючий викладач англійської мови (кваліфікація CELTA);
 • сертифікований екзаменатор міжнародних мовних іспитів PTE (Pearson Test of English).

 

У 2014 Юлія отримала диплом магістра англійської філології у Національному Педагогічному Університеті ім. М.П. Драгоманова, здобувши кваліфікацію викладача англійської мови, вчителя німецької мови та зарубіжної літератури. З 2013 року працювала вчителем англійської мови в державних та приватних навчальних закладах, спеціалізуючись на підготовці до ЗНО та міжнародних іспитів з англійської мови. З серпня 2018 року Юлія працює в Міжнародному освітньо-методичному центрі Dinternal Education на посаді методиста.

 

 

 

Наталія Михненко
Наталія
Михненко
 • методист Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education;

 • практикуючий викладач англійської мови (кваліфікація CELTA);

 • досвідчений викладач англійської мови.

 

У 2004 Наталія отримала диплом з відзнакою магістра англійської філології у Національному Університеті «Острозька академія» здобувши кваліфікацію викладача англійської мови та літератури, перекладача. З 2003 року працювала викладачем англійської мови та практичної граматики англійської мови в університеті. 8 років працювала в міжнародній IT компанії. З березня 2019 року Наталія працює в Міжнародному освітньо-методичному центрі Dinternal Education на посаді методиста Одеси та півдня України.

 

 

 

 

Еліна Бойчук
Еліна
Бойчук
 • методист Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education;

 • практикуючий спеціаліст із використання діджитальних ресурсів у сфері освіти;

 • практикуючий викладач англійської мови (кваліфікація CELTA);

 • тренер-фасилітатор в сферах формальної і  неформальної освіти.

 

У 2013 році отримала диплом бакалавра англійської та німецької мови і літератури, перекладача у Національному Університеті «Острозька академія». У 2016 році Еліна отримала міжнародний сертифікат Кембриджського Університету CELTA. У 2020 році отримала ступінь магістра в Бахчешехірському Університеті за спеціальністю “Educational Technologies”.

Еліна була учасницею низки міжнародних волонтерських проектів AIESEC, EVS та Canada.World.Youth, викладала англійську мову в 6-ти різних країнах, від дошкільнят до дорослих студентів та на різних рівнях - від Starter до Advanced. Є авторкою наукових статей у міжнародних журналах на тему технологій в дошкільній освіті. Із травня 2021 року працює на посаді методиста в Міжнародному освітньо-методичному центрі Dinternal Education.

 

 

 

 

Тетяна Мережко
Тетяна
Мережко
 • методист Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education;

 • викладач німецької та англійської мови.

 

У 1996 році Тетяна закінчила Донецький державний університет, здобувши кваліфікацію вчитель англійської і німецької мов та зарубіжної літератури, перекладач, філолог-германіст.

Працювала перекладачем, викладала іноземні мови в приватних мовних школах, також у сфері дошкільної освіти. Працювала методистом, керувала школою раннього розвитку дитини. З квітня 2021 Тетяна працює на посаді методиста Dinternal Education: проводить семінари та тренінги з викладачами німецької мови, як співавтор бере участь в адаптації підручника німецької мови Perfekt.

 

 

 

 

Світлана Малетич
Світлана
Малетич
 • досвід роботи екзаменатора ЗНО при Львіському регіональному центрі оцінювання якості освіти;

 • сертифікований екзаменатор міжнародних мовних іспитів PTE (Pearson Test of English).

 

Світлана – досвідчений вчитель англійської мови , що протягом останніх 15 років працює в Міжнародному освітньо-методичному центрі Dinternal Education та активно співпрацює з методистам міських НМЦО, обласних ІППО, ЛРЦОЯО, вчителями шкіл та викладачами вишів Західного регіону.

В 2015 році отримала міжнародний сертифікат Кембриджського Університету CELTA та займається методичною роботою як у сфері ресурсного забезпечення та сучасних технологій навчання англійської, так і міжнародних мовних екзаменів.