Відгуки - Dinternal

Відгуки

Список відгуків

 

Ви можете залишити свій коментар або поставити нам питання на нашій сторінці у Фейсбук або написати нам на електронну адресу info@dinternal.com.ua

 

Марія, 29.12.2019
Пройшла Вебінар Plan your perfect speaking lesson. Як пройти тести, щоб отримати сертифікат?
Відповідь:
Добрий день, пані Маріє! До цього вебінару не існує тесту. На сторінці усіх записів вебінарів (http://elt.dinternal.com.ua/for-teachers/webinar) ви можете побачити, до яких саме є тести. Дякуємо, що цікавитесь нашими вебінарами. З найкращими побажаннями, Команда Dinternal Education
Таня, 27.11.2019
Дуже подобаються ваші вебінари, отримую завжди сертифікати за участь. Дякую. Скажіть, будь ласка, чи мають ці сертифікати гриф МОН України? Дякую за вашу відповідь.
Відповідь:
Тетяно, дякуємо за запитання. Відповідно до Постанови Кабміну України від 21 серпня 2019 № 800 "Поряд підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників" https://zakon.rada.gov.ua/laws/main/800-2019-%D0%BF ТОВ "Дінтернал Ед'ьюкейшн" має усі необхідні підстави, аби виступати у ролі суб'єкта надання підвищення кваліфікації та надавати освітні послуги вчителям англійською мови основної школи, зокрема, у формі семінарів, практикумів, вебінарів, тренінгів тощо. Такі форми підвищення кваліфікації загалом мають не перевищувати 30 годин ( або 1,5 кредиту ЄКТС) на рік. Окремого грифу МОН сертифікати на окремі семінари не потребують. Чекаємо вас на наших подальших заходах.
Ольга, 22.07.2019
Виконала два тести, пройшло 1.5 місяця сертифікатів немає(
Відповідь:
Шановна пані Ольго, напишіть будь ласка на petrechko.m@dinternal.com.ua та зазначте який імейл ви вказували виконуючи тести та які саме тести ви проходили. Ми обов'язково все перевіримо, зв'яжемось та повторно надішлемо сертифікати!
iryna, 28.05.2019
дякуємо за чудовий семінар,що відбувся 16.05'' Developing Life Skills in Primary School'' у Львові . Чекаємо з нетерпінням на сертифікат
Iryna Stepanova, 10.05.2019
A fresh challenge for technical university ESP teachers is ZNO at entering Master Programmes. Could you share any ideas as to preparing students for the test?
Відповідь:
Dear Iryna, thank you for the message. There are plenty of free resources aimed at ZNO preparation (for the school leavers) on our website: http://elt.dinternal.com.ua/pidgotovka-do-zno-2018, I hope you would find those useful. And if you are interested in ESP materials, you could possibly have a look in our shop, here: https://shop.dinternal-education.ua/.
Сергей, 11.04.2019
Только взял в руки новые учебники, которые купили для 5 класса для изучения английского - Student's book 1 Wider World BBC и сразу возник упрек в адрес издателей, - ну почему такой мелкий шрифт? Неужели детям не хватает зрительной нагрузки в школе, чтобы еще портить свое зрение, читая эти учебные материалы? Вам что, бумаги жалко, - не могли крупнее шрифт сделать... Я бы, как родитель, своему ребенку такое не покупал.
Відповідь:
Шановний пане Сергію, дякуємо Вам за виявлену зацікавленість ресурсом Wider World, який як ви знаєте виданий міжнародним видавництвом Pearson. Компанія Pearson готуючи до друку ресурси завжди дотримується міжнародних стандартів та вимог до навчальної літератури, із врахуванням вікових особливостей учнів, для яких ресурс створено. Графічне розміщення тексту та візуальної підтримки на сторінці – результат роботи досвідченої команди дизайнерів, який обов’язково проходить пілотування та створений спеціально для того щоб стимулювати увагу учня та підтримувати його мотивацію до навчання. Ми обов’язково передамо Ваші побажання видавництву та зв’яжемось із вами, як тільки отримаємо відповідь. Дякуємо за відгук!
Irina Kazimir, 07.04.2019
Дякую за сертіфікат. Мені дуже сподобався ваш вебінар. Обов'язково прослухаю всі інші вебінари. Дякую за вашу допомогу в організації цікавих уроків
Яна, 19.02.2019
Щиро дякую освітньому центру за чудовий семінар у Полтаві! Море позитиву та натхнення отримала від заходу. Дякую за чудову виставку книжок і окреме спасибі спікерам, Світлана та Олена просто молодці) Бажаю ще стрімкішого розвитку та ще більше ідей і нових розробок)
Nata, 15.01.2019
Дуже хочеться мати можливість прослухати запропоновані модулі у формі вебінарів
Строкань Ірина, 26.11.2018
Щиро дякую міжнародному освітньо-методичному центру Dinternal Education за цікаві семінари та вебінари, компетентні консультації та методичні розробки. Особливо хочу відзначити якісну роботу Олександра Перепичая та Олени Берест. Усім здоров"я і творчого натхнення!
Олена, 17.11.2018
Щиро дякую Олені та Аліні за неймовірно цікаві курси для роботи в НУШ. Ваш досвід та професіоналізм допомагає розвиватись далі та надихає.3
Вірич Юлія Олександрівна, 25.09.2018
Amazing work of Dinternal Education team! Great thanks to Svitlana and Mariana for supporting teachers in our New Ukrainian School. Your webinars are always useful, interesting and of current interest for modern education.
Svitlana, 23.09.2018
подивилась вебінар за 11 вересня. отримала масу задоволення. як можна ще зареєструватись на сетінари 25. 09. та 02. 10. і де можна переглянути вебінар за 18 вересня?
Відповідь:
Доброго дня. Всі заплановані вебінари Ви можете переглянути на сторінці http://elt.dinternal.com.ua/webinars
Центр Розвитку Європи , 21.09.2018
Дякуємо міжнародному освітньо-методичному центру Dinternal Education за 15 років плідної співпраці! Колегам бажаємо натхнення, нових проектів та процвітання!
Тетяна , 19.09.2018
Довгий час співпрацюємо з компанією Dinternal Education та щиро вдячні всім співробітникам компанії за професійне виконання своїх обовязків! У розпал сезону хочемо побажати сил та вдячних клієнтів. Особлива вдячність менеджеру Анні Шелест, працівникам CCD та водіям!
Olga, 18.09.2018
Please advise why the seminars' registration is closed one week or more before the event. I've thought you are interested in as many participants as possible.
Відповідь:
We are happy that you are interested in attending Dinternal Education events. The registration is closed when the maximum number of the participants is exceeded. For this reason we provide you with the recordings of our webinars: elt.dinternal.com.ua/for-teachers/webinar. In terms of the seminars, the best solution is early registration. We hope to see you at our further events
Halyna Kuzminska, 13.09.2018
Дуже дякую за Вашу титанічну працю та за цікавий додатковий матеріал. Дуже прикро, що не встигла зареєструватись на серію вебінарів з швидкого планування ефективного уроку в 1-му класі ( Fly High Ukraine 1). Цікаво, чи будуть ще такі серії вебінарів для початкової школи?
Відповідь:
Доброго дня. Всі заплановані вебінари Ви можете переглянути на сторінці http://elt.dinternal.com.ua/webinars
Дарья Васильева, Днепр, 07.09.2018
Выражаю огромную благодарность коллегам учителям-методистам за этот сайт, за неоценимый вклад в образование Украины. Как современный сертифицированный преподаватель знаю как важны в обучении системный подход, структура курса, контекст и материалы. Спасибо Вам за проведение бесплатных семинаров и вебинаров в о всех городах. Это позволяет наконец-то сдвинуть в нужном направлении неподвижную постсовецкую систему и подход к образованию.
Valentyna,29.08 Chernihiv, 29.08.2018
Thank you very much for the opportunity to hear and to follow the ideas of such a good lecturer. As for a-teacher it was helpful and еxciting. We’ll wait for the next seminar.
Кучерява Лєна, 05.06.2018
Супер вебінари та супер матеріали. Чудовий додатковий матеріал для вчителів!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Геннадий, 10.05.2018
Сайт хорош слов нет, но найти стоимость учебников - это покруче сложной головоломки. Создайте страницу с учебниками !
Відповідь:
Дякуємо за схвальний відгук про наш сайт. Оскільки він створений як підтримка викладачам англійської, то основна увага приділяється методичним матеріалам й методам викладання. З метою придбання навчальної літератури користуйтесь будь ласка сайтом shop.dinternal-education.ua
Виктория Лобур , 16.03.2018
Огромное спасибо Елене Миходуй за чудесный семинар в Ровно 15 марта 2018! Просто поглощены харизмой, профессионализмом , продуманным и продуманным изложением массы интересного и полезного материала!
Тетяна Чепурко, 15.03.2018
Щиро дякуємо Лідії Орищук за цікавий та змістовний демоурок, який було проведено 1березня для учнів та вчителів школи 197, незважаючи на складні погодні умови (Дякуємо, що Ви до нас доїхали). Дякуємо команді методистів за методичну підтримку, іноформативні семінари та співпрацю!
Svitlana Arabska, 14.03.2018
Is it really late to register for the seminar in Ternopil ???
Марина, 01.03.2018
ДУЖЕ ДЯКУЮ ПАНІ ОЛЕНІ МІХОДУЙ ЗА ЧУДОВИЙ ВЕБІНАР ! ДУЖЕ ЦІКАВО І ІНФОРМАТИВНО! БУДЬ ЛАСКА, ПОВІДОМТЕ МЕНЕ КОЛИ БУДУТЬ ГОТОВІ ЗАПИСИ ВСІХ 4 ВЕБІНАРІВ НА МІЙ МЕЙЛ marynapartyka@ukr.net І ХОТІЛА Б ОТРИМУВАТИ ВІД ВАС СПОВІЩЕННЯ ПРО ЗАПЛАНОВАНІ ВЕБІНАРИ, НОВИНКИ, ... ДУЖЕ ДЯКУЮ ВАМ! :) ВСЬОГО ВАМ ДОБРОГО ! :)
Світлана, 01.03.2018
Як отримати сертифікат про вебінар сьогодні?
Larysa, 23.02.2018
!!!!! I CAN'T HELP SHARING THIS OUTRAGEOUS print screen from GRAMMAR VIDEO!!! We can see only half of the territory of our country in the INTERNATIONAL EDUCATIONAL resource. https://www.english.com/focus/player.html?url=level1/video/L1_7.2_and_7.5_Present%20Perfect.mp4&titleval=Present+Perfect
Ілона Беззабарна, 23.02.2018
Коли будуть сертифікати за вебінар 20.02 ?
Василь Сизько, 21.02.2018
Особливі слова подяки хочеться висловити Команді методистів Dinternal Education, які зібрали усю надзвичайно корисну інформацію та матеріали для успішної підготовки до тестування у 2018 році. https://happyschoollife01.blogspot.com/2018/02/2018.html
Василь Сизько, 16.02.2018
http://happyschoollife01.blogspot.com/2018/02/blog-post.html
Анна, 07.02.2018
Доброго дня! Вчора була учасником вебінару ZNO Focus on Writing, але ще ніякиго сертифіката не отримала. Чому це так?
Світлана, 04.02.2018
When can we see the video of the webinar about listening for ZNO 2018?
Любов, 16.01.2018
Thanks a lot! The webinar was very useful!
Olha Revenko, 21.12.2017
Michael Hadson, thanks a lot for your seminar! It was very effective one. ps: Merry Xmas!
Kate, 21.12.2017
Большая просьба. При подтверждении регистрации отправляйте ссылку на сам вебинар, пожалуйста.
Вірич Юлія Олександрівна, 17.09.2017
Щиро дякую Світлані Сорочинській за змістовне роз'яснення змін у новій програмі з іноземних мов та корисні поради щодо планування уроків. З підтримкою команди освітньо-методичного центру Дінтернал-Книга до нового навчального року цілком готова.
Victoria, 14.09.2017
Thank you for informative articles and useful webinars!
Halyna, 09.09.2017
A very high level of prepertion of the vebinar.Thanks a lot for this useful information!you are the best))))
Смірнова Ліна, 18.04.2017
Високий методичний рівень вебінару, його проведено яскраво, цікаво, від душі! Щира подяка!!
Климова Галина Іванівна, 26.03.2017
Thanks a lot! It was great, useful and informative.
Yulia Virych, 25.03.2017
Many thanks Olena Mikhodui for sharing with us absolutely new ideas of work with the youngest learners. The webinars organized by the Dinternal - Book are the best as always!
Karine, 24.03.2017
Thanks a lot Dinternal team for organization. Thanks the Speaker ! The webinar was USEFUL,, interesting, emotiionally in high level, quite friendly and enjoyable. i'll be looking for new webinars! See U next time!
Мар'яна, 24.03.2017
The webinar was really worth seeing! Lots of exciting and fascinating ideas ! Thanks a lot!!!
Ирина, 24.03.2017
The webinar was very useful!
Ирина, 24.03.2017
The webinar was very useful!
Olena Nigai, 24.03.2017
Дуже вдячна за цікавий та корисний вебінар. Це вагома допомога вчителю.
Оля, 18.03.2017
Дуже гарний і цікавий підручник та гарно проведений семінар!
Литвиненко , 16.03.2017
Thanks a lot for wonderful organization of the event. I'm looking forward to the next webinars.
Світлана, 16.03.2017
Дякую за Вашу роботу!! Вебінари цікаві, змістовні та дуже корисні!!! Підручники - сучасні, цікаві! Діти з великим задоволенням навчаються за такими підручниками!!
Любов, 16.03.2017
Дуже вдячна за такий цікавий та корисний вебінар. Дуже хороший підручник . А скільки корисних та цікавих ідей ! З задоволенням буду чекати на ваші нові вебінари . До зустрічі.