English Forum 2017
2-3 листопада в Київському національному торговельно-економічному університеті пройшов English Forum 2017. Подія зібрала більш ніж 500 вчителів ВНЗ України та лекторів з різних країн світу для спільної мети – пошуку шляхів покращення викладання. Попри національні відмінності освітніх систем, вчителів всього світу єднає прагнення знайти відповідь на одвічне питання: «Як підвищити ефективність викладання англійської та як мотивувати студентів?». На ці та інші теми давали свої поради експерти з України, Великобританії, Польщі та Японії. Повний список спікерів можна переглянути за посиланням: http://www.dinternal.com.ua/news/english-forum-2017/. Учасники форуму отримали змогу дізнатися про актуальні шляхи впровадження новітніх технологій та інноваційних практик в українську освітню систему.
Перший день форуму проходив у формі пленарного засідання. З привітальним словом виступили ректор Київського національного торговельно-економічного університету Анатолій Мазаракі, головний спеціаліст відділу нормативного забезпечення вищої освіти департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Оксана Волкова, перший секретар з питань енергетичної політики та керівник комерційного відділу посольства Великобританії в Україні Кеті Коттрелл. Також з побажанням плідного дня до учасників заходу звернулись менеджер з розробки проектів компанії Pearson в центральній Європі Агнешка Хибель-Шиманська та засновник і керуючий директор Dinternal-Books Шон Харті.
Впродовж другого дня учасники отримали можливість працювати в трьох секціях: «Комп`ютерне та онлайн навчання», «Оцінювання і тестування» та «Ресурси для викладачів англійської». Кожна з секцій пропонувала практичні сесії від українських та іноземних експертів.
English Forum 2017 пройшов під гаслом взаємного натхнення, адже саме перебуваючи у середовищі однодумців, вчитель отримує можливість обговорити актуальні освітні питання та перейняти досвід колег. Викладачі зазначають, що саме «відчуття руху в спільному напрямку», «атмосфера співробітництва та синергії» та «можливість поспілкуватися з зарубіжними та українськими колегами» зробили подію неповторною.
Система освіти XXI століття кидає все нові виклики викладачам, вимагаючи інноваційності та відкритості до змін. Сучасний викладач сприймає труднощі у викладанні не як перепону, а як можливість до розширення власних компетенцій. Київський національний торговельно-економічний університет став на 2 дні платформою для обміну досвідом та пошуку нових шляхів викладання англійської. Цікаво, що кожен з учасників отримав змогу відчути себе в ролі студента та знайти нові ідеї для реалізації якісної освіти.
Ми раді усвідомлювати, що девіз компанії Pearson “Always learning” знаходить підтримку серед викладачів, які демонструють бажання удосконалювати свої уміння задля розвитку якісної освіти в Україні. «Dinternal-Books» прагне допомагати вчителям на шляху до освітніх змін та надає різнобічну підтримку у сфері вивчення та викладання англійської в Україні.