Pearson Days м. Рівне

Pearson  Days м. Рівне

В рамках проекту Pearson  Days 14-16 березня 2018 р. методист Міжнародного освітньо-методичного центру  Dinternal Education, ексклюзивного представника освітньої компанії Pearson (Велика Британія) Олена Міходуй  провела в м. Рівне та області  низку інтерактивних семінарів та тренінгів для вчителів англійської мови.

14 березня пройшов семінар для вчителів м. Костопіль The Listening Part of ZNO 2018: Challenge Accepted. Учасники семінару дізнались про багато сучасних ефективних методів розвитку аудитивної компетенції учнів старших класів, екзаменаційні стратегії, отримали дієві поради з опрацювання завдання під час ЗНО. Після того усі бажаючі мали змогу долучитися до інтерактивних тренінгів на базі Костопільского НВК «ЗОШ I ст – гімназія ім. Т. Г. Шевченка».

15 березня  в актовій залі РОІППО відбувся навчально-методичний семінар для вчителів англійської мови, які навчатимуть учнів  1 класу у 2018-2019 н. р., із теми «Навчання англійської мови у початковій школі через ігрову діяльність». Усі учасники семінару отримали сертифікати, окрім того,на них чекали подарунки та приємні призи за участь у лотереї та чудовий книжковий ярмарок.

16 березня відбулася низка методичних тренінгів у навчальних закладах м. Рівне.  Вчителі міста на кілька годин ставали ''учнями'' аби ознайомитись з новими тенденціями та ефективними засобами у сфері методики викладання англійської. Вони дізнались, як перетворити уроки для першокласників у захопливу гру з підручниками Fly High Ukraine та Islands, як BBC відео мотивують тінейджерів до вивчення англійської з підручником Wider World, та як ефективно підготувати випускників до ДПА та ЗНО, особливо до нової для всіх частини ''Сприймання на слух'' з підручником Focus.

Загалом заходи відвідало більше 280 вчителів навчальних закладів області та м. Рівного. Учасники заходів в рамках Pearson  Days в Рівненській області висловлюють велику вдячність Міжнародному освітньо-методичному центру Dinternal Education, РОІППО та організаторам заходів,а саме: обласному методисту з англійської мови Куклі О.В., методисту Костопільського району Степановій О.Є., а також управлінню освіти м. Рівне та Куклі В.В.,офіційному дистриб'ютору Pearson в м. Рівне та області за сприяння в організаціі освітніх заходів.

Міжнародний освітньо-методичний центр Dinternal Education дякує усім учасникам за гарний настрій та чудову робочу атмосферу. Такоє висловлюємо вдячність організаторам: обласному методисту з англійської мови РОІППО Куклі О.В., методисту Костопільського району Степановій О.Є., а також управлінню освіти м. Рівне та Куклі В.В., офіційному дистриб'ютору Pearson в м. Рівне та області. Сподіваємось на майбутні зустрічі та подальшу співпрацю.