Get together with Speakout: The incredibly popular course with students all over the world

Get together with Speakout: The incredibly popular course with students all over the world

12 лютого у рамках семінару Get together with Speakout: The incredibly popular course with students all over the world було проведено прес-конференцію за участі студентських медіа. Ми обрали з них Топ-3 публіцій. Дякуємо всім журналістам за участь і плідну співпрацю!

Ярослава Мацак – Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна
Жанна Тищенко - Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 9 з поглибленим вивченням англійської мови м. Біла Церква
Володимир Сапсай – Інформаційна Агенція “Журналісти проти корупції”

 

❝Звичайний чоловік у джинсах і жакеті сидить у першому ряді великої зали конгрес-центру Київського національного торговельно-економічного університету. Усмішка не сходить з його обличчя. З усього видно, ця людина щаслива знаходитися тут і зараз. Майже немає вільних місць. Викладачі, вчителі, студенти ледь не з кожного куточка України. То тут, то там чути красиву, мелодійну англійську мову.

Насправді, всіх присутніх зібрала команда Dinternal Education спільно з Pearson, щоб особисто познайомити з тим самим чоловіком з першого ряду. Дж. Дж. Вілсон – викладач, вчитель і студент в одному. А також письменник і мандрівник, і футбольний тренер, і автор підручників How to Teach Listening, Speakout, Language to Go та Total English… Якщо чесно, цей список можна продовжувати ще багатьма «і».

Зміг зацікавити з першого слова. Втягнув у свою атмосферу кожного. Зарядив емоцією, натхненням. Навчив. Він у Києві для того, щоб максимізувати в Україні ефект вивчення англійської мови за неймовірною серією підручників Speakout. Speakout - це 8-рівневий курс, розрахований для дорослих/молоді. Кожен рівень вміщає інформації на 90-120 годин вивчення. Унікальними є автентичні DVD кліпи та інтерв’ю з перехожими, що допомагають внести реального англійського світу до класної кімнати. Мотиваційні тексти та види діяльності, акцент на говоріння, слухання, правильну вимову. І це далеко не повний перелік особливостей цих підручників. Також Дж. Дж. Вілсон пояснив, як раціонально користуватися поданими матеріалами як викладачам, так і учням. Тренди в освіті ХХІ століття, ознайомлення з системою укладення його підручника, цікаві інтерактиви, безцінні поради для вивчення іноземної мови були представлені слухачам❞.

 

Dear teachers,

My name is Zhanna Tyshchenko but it says nothing, so you would better read this post about a weekend in the life of an ordinary teacher. What comes to mind at once? A long lasting sleep, busy time with the household chores, moments of leisure with own kids (not schoolchildren!) and family, visiting relatives or maybe having a birthday party? You are definitely wrong! Last weekend I admired at our snowy winter capital which was still sleeping on Saturday morning as lots of you did. I was also amazed by the lively music performed by the National President Orchestra for free. But the highlight so far was my meeting with JJ Wilson! Let me give you some information about him❞

❝Well, I was impressed by his presentation and even managed to get his autograph into my Pearson Teacher’s Planner, despite the number of participants from all over Ukraine! After that I was tempted to join his second seminar on Monday at Kyiv National University of Trade and Economics. This time I tried delicious croissants and chocolate cupcakes with coffee in the Conference Hall before the meeting. There were about 500 people. How do I know? The lottery, of course! Although I was lucky to win neither English course books nor studying in Britain but I succeeded in being in the Dinternal Media Group so I could stay after the seminar to ask him some questions. In two words, JJ Wilson doesn’t know Ukrainian, likes our cuisine and wishes all teachers well-paid job as a motivation.

Dear colleagues, if you want to get feedback from your students –start from yourselves. Don’t be afraid to make a difference! By the way, it cost me a return ticket to Kyiv, - a weekend to remember and the way to be inspired❞

 

❝Вперше в Україні, був Дж. Дж. Вілсон який відомий своїми прогресивними методиками вивчення англійської мови. Його зустріч проводилась в декількох установах м. Києва. Найбільш яскравою та позитивною була його зустріч 12 лютого 2018 року з студентами та викладачами англійської мови та території Київського національного торговельно-економічного університету, коли в залі конгрес центру закладу, – «не було де впасти яблуку».

Іноземна мова, це саме той крок на зустріч, для вирішення будь-яких питань у житті, а також суттєвий важіль для особистого розвитку та просування бізнесу, а на при кінці – інтеграції Держави Україна до міжнародної спільноти. 

Як засвідчили численні учасники зустрічі, досвід Дж.Дж.Вілсона в організації вивчення іноземної мови, є саме тим джерелом, яке доцільно залучити для вивчення та удосконалення свого рівня.

 

Що нове, позитивне та прогресивне є в його досвіді?

  1. Прозора та зрозуміла система вивчення.
  2. Реальні досягнення та визнання його системи вивчення англійської мови у світі.
  3. Доступність та наявність великої кількості навчально-методичної літератури.
  4. Різноманітність напрямків та цілей вивчення мови: початковий для дітей з 4-х років; підготовка до ЗНО; для дорослих курси: загальної, ділової та розмовної англійської, а також підготовка до складання Кембриджських іспитів та підготовка до міжнародних іспитів IELTS та LCCI (ділова англійська) ❞