Серія семінарів з Робертом Хартіганом у м. Дніпропетровськ

Серія семінарів з Робертом Хартіганом у м. Дніпропетровськ

20.04.16 р старший методист Міжнародного освітньо-методичного центру Pearson-Dinternal Роберт Хартіган спільно з компанією LBC “Learners’ Book Company” провів серію методичних тренінгів у місті Дніпропетровську.

Метою першого методичного тренінгу “In Focus: Keeping Students at the Forefront of the Learning Process”, що проходив в приміщенні Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації за сприяння методиста навчально-методичної лабораторії іноземних мов кафедри гуманітарної освіти ОІППО Алли Іванівни Васильченко, було ознайомлення вчителів з новими підходами до підготовки учнів до іспитів, планування інтерактивних насичених уроків за методикою ESA та наповнення кожного уроку продуктивною комунікацією.

Під час другого методичного тренінгу “Your Next Move to a Lesson that REALLY Works!”, що відбувся у гімназії № 12 м. Дніпропетровськ, були розглянуті етапи та складові ефективного уроку в контексті комунікативного підходу до навчання англійської у середній школі.

Також кожен учасник обох заходів зміг познайомитись з новими та добре відомими підручникамидля школи видавництва PEARSON і виявити переваги роботи з ними, а також весело й корисно провести час, отримавши призи у традиційній лотереї на прикінці кожного тренінгу.