Тренінги з підготовки до Pearson Test of English (PTE) General

Тренінги з підготовки до Pearson Test of English (PTE) General

16 грудня методисти Міжнародного освітньо-методичного центру ПІРСОН-Дінтернал провели інтенсивні тренінги з підготовки до Pearson Test of English (PTE) General на базі Національної Парламентської Бібліотеки для вчителів міста Києва. Учасники мали змогу відвідати два 60-хвилинних тренінги з письмової та усної частин PTE.  

У своєму вступному слові, методист Роберт Хартіган розповів про важливість міжнародної сертифікації з англійської мови в Україні та переваги PTE для українських учнів.

Розглядаючи особливості та структуру письмової частини PTE, вчителі ознайомилися з найефективнішими стратегіями виконання різних типів завдань з аудіювання, читання та письма. Головний методист Світлана Сорочинська також поділилася корисними ідеями для підготовки до екзамену в класі.

Роберт Хартіган та Олена Міходуй допомогли учасникам свого тренінгу розібратися в критеріях оцінювання усної частини PTE. Учителі мали можливість потренуватися в оцінюванні зразків відповідей та почути коментарі сертифікованих екзаменаторів. Крім того, методисти поділилися власним досвідом підготовки учнів та оцінювання усного мовлення в екзаменаційних умовах.

Захід завершився підведенням підсумків та розіграшом приємних призів від видавництва Pearson.