Towards ZNO 2016: Exam Readiness у Харкові. Серія тренінгів із підготовки учнів до ЗНО з англійської мови для вчителів

Towards ZNO 2016: Exam Readiness у Харкові. Серія тренінгів із підготовки учнів до ЗНО з англійської мови для вчителів

3 грудня методисти Міжнародного освітньо-методичного центру ПІРСОН-Дінтернал провели серію тренінгів із підготовки старшокласників до ЗНО з англійської мови для вчителів Харкова та Харківської області. Кожен учасник побував на трьох інтенсивних практикумах, присвячених трьом частинам ЗНО з англійської мови – «Читання», «Використання мови» та «Письмо».

Разом з Оленою Міходуй, запрошені вчителі англійської мови мали змогу проаналізувати завдання частини ЗНО «Читання» попередніх років та  типові помилки учнів, а також ознайомитися зі шляхами їх запобігання. Роберт Хартіган продемонстрував послідовність опрацювання лексико-граматичних завдань з учнями в класі з метою підвищення ефективності підготовки до частини ЗНО «Використання мови». Зі Світланою Сорочинською учасники потренувалися оцінювати письмові роботи згідно з критеріями оцінювання частини ЗНО «Письмо», а також обговорили  стратегії та практичні поради щодо підвищення письмової компетенції учнів на уроках англійської мови.

Під час перерви учасники заходу спробували свої сили у вікторинах та інтерактивних завданнях, спрямованих на підвищення обізнаності з форматом, структурою та критеріями оцінювання ЗНО, а також із загальною методологією навчання англійської мови в середній школі. Після завершення тренінгів, було розіграно чимало приємних та корисних призів від Міжнародного освітньо-методичного центру ПІРСОН-Дінтернал для учасників заходу.