Звіт про форум «Partners in Learning, Partners in Teaching»

Звіт про форум «Partners in Learning, Partners in Teaching»

«Partners in Learning, Partners in Teaching» – таким стало гасло цьогорічного Форуму фахівців англійської мови. 9-10 листопада 2018 освітньо-методичний центр «Дінтернал Ед’юкейшн» та видавництво «Пірсон» у партнерстві з Київським національним торговельно-економічним університетом об’єднав освітян з різних куточків України для вивчення новітніх тенденцій у сфері викладання англійської.

Форум став не тільки масштабною освітньою подією, а ще й платформою для спілкування, нових знайомств та нетворкінгу. Нам приємно було бачити знайомі обличчя активних викладачів, а також молодих фахівців, для яких захід став першим кроком на шляху до професійного зростання.

У п’ятницю з вітальним словом виступив ректор КНТЕУ Мазаракі Анатолій, керівник експертної групи з питань аналітики та фінансування директорату вищої освіти і освіти дорослих Олександр Смирнов, президент НУ «Киево-Могилянска академія» Сергій Квіт, перший секретар Посольства Великої Британії в Україні Кеті Котрел. У суботу захід відкривали засновник та директор «Дінтернал Ед’юкейшн» Шон Харті та представник Пірсон Центральної та Східної Європи Агнешка Хибель-Шиманьска.

Впродовж двох днів учасники прослухали виступи тренерів з Великої Британії (Майк Мейор, Майкл Хадсон), Угорщини (Ержбет Жибі), Німеччини (Еван Френдо) та України (Сергій Квіт, Микола Скиба). Спікери заходу розповіли про світові тенденції у розвитку освіти, професійно-орієнтоване викладання англійської, використання сучасних технологій для ефективного засвоєння навчального матеріалу. Також відбулось урочисте нагородження кандидатів, які склали іспит First Certificate for Teachers of Business English з відзнакою. Варто зазначити, що екзамен FTBE є доволі важким, тому можемо пишатися нашими кандидатами, які показали такі високі результати. Студенти КНТЕУ та КНЕУ поділились власним досвідом вивчення англійської на платформі MyEnglishLab та результатами, яких вдалось досягти.

Учасники заходу отримали змогу одними із перших познайомитись з цьогорічними новинками видавництва Пірсон – підручником з бізнес-англійської Business Partner та підручником із загальної англійської для проміжних рівнів Speakout plus. Кожен учасник отримав приємний подарунок – підручник Business Partner, автором якого є один із спікерів Форуму та інші ресурси для викладання англійської.

Дякуємо учасникам за ентузіазм та нестримне бажання розвиватись, а нашому постійному партнеру, Київському національному торговельно-економічному університету – за допомогу в організації Форуму. До наступного Форуму залишається рік вдосконалення, саморозвитку та знайомства з новинками. Протягом цього року ми з вами ще обов’язково побачимось!