Spring ELT Fest 2018

Spring ELT Fest 2018

16 травня 2018 року більше 300 вчителів Київської, Житомирської, Чернігівської та Черкаської областей взяли участь у масштабному заході від Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education. Spring ELT Fest 2018.

Методисти центру Світлана Сорочинська, Майкл Хадсон, Олена Міходуй та Геннадій Білоус провели серію тренінгів та семінарів, присвячених реформі освіти в Україні, новим стандартам, ключовим принципам, а також змінам у методиці викладання англійської мови в Новій українській школі у 2018-2019 н.р.

Під час смачних перерв учасники мали змогу взяти участь в обговореннях, майстернях з ігрових методик навчання  та спілкуванні з колегами.

Наприкінці заходу, як завжди було проведено лотерею серед усіх учасників. Переможці отримали цінні призи. Окрім того, жоден учасник не залишився без подарунку. Усі отримали постер для роботи в молодших класах, підручник Next Move 1 й методичні розробки до 1-го розділу цього підручника, сертифікат участі та знижки на купівлю літератури видавництва Pearson.