Dinternal Education Fest в Ізмаїлі

Dinternal Education Fest в Ізмаїлі

25 квітня команда Дінтернал Ед’юкейшн завітала до сонячного Ізмаїлу з Фестивалем нестандартних та дієвих ідей навчання англійської мови у сучасній українській школі. Знайомство з Новою українською школою, активними методами навчання, невимушене спілкування та приємні сюрпризи – це все чекало на учасників заходу.

Методисти Dinternal Education (м. Одеса) Том Бартон, Марина Бабенко та Грем Джойс розповіли про сучасні навчальні ресурси Пірсон та їх відповідність змінам в українській освітній системі. Однією із тем фестивалю було планування уроків англійської з метою максимального залучення учнів для продуктивної роботи.

Спільно з учасниками ми розглянули структуру сучасного уроку на прикладі методики ESA, яка будується на трьох гаслах: Engage-Study-Activate. Тому, щоб залучити, навчити та активувати ми і самі вдались до ігор.

Тож якими приємними сюрпризами закінчився наш фестиваль? Вже за гарною традицією, ми розіграли підручники видавництва Pearson. Дякуємо Ізмаїльському державному гуманітарному університету за теплий прийом. Ми обов’язково повернемось в Ізмаїл. Було весело та цікаво!