Нагородження учасників конкурсу Discover Britain: the Power of Partnership

Нагородження учасників конкурсу Discover Britain: the Power of Partnership

Dinternal Education спільно з Pearson та головний спонсор змагань Alekom Tour нагородили переможців конкурсу Discover Britain: the Power of Partnership. Учні Одеської гімназії №1 імені А.П. Бистріної, Львівської лінгвістичної гімназії та Скандинавської гімназії міста Києва принесли перемогу свої школам та отримали цінні призи.

Марія Баєва (відео) з Одеської гімназії №1 імені А.П. Бистріної посіла 4 місце. Марія та її вчитель англійської мови отримали в подарунок ваучери вартістю 1 000 гривень, які вони можуть витратити в одній із книгарень Dinternal Education.

Богдан Єрьохін (відео), учень Львівської лінгвістичної гімназії cтав бронзовим призером. Богдан та його вчитель іноземної мови зможуть придбати навчальні ресурси на суму 1 500 гривень кожен в одному з наших магазинів.

Ще одну перемогу Одеській гімназії №1 приніс Ростислав Кучеренко (відео). Він здобув не лише 2 місце, а також призи для себе та школи. Для Ростислава ми приготували ваучер номіналом 2 000 гривень, який він може витратити в одній із крамниць Dinternal Education, а для його гімназії – набір підручників (максимум 15 підручників + MyEnglishLab чи робочий зошит).

І нарешті, головний переможець конкурсу - Єлизавета Костякіна (відео), учениця 9 класу Скандинавської гімназії міста Києва отримала безкоштовну літню двотижневу поїздку в школу Queen Anne's School.

Дякуємо всім учасникам за незабутні відеороботи та ще раз вітаємо з перемогою! А Єлизаветі ми бажаємо вражаючої подорожі та захопливого навчання.