Іспити

PTE та LCCI - міжнародні іспити з англійської мови в Україні

Компанiя ILAC (International Language Assessment Centre ) – ексклюзивний дистриб’ютор міжнародних іспитів PTE (Pearson Tests of English) в Українi. Для підтвердження рівня володіння англійською мовою, Міжнародний екзаменаційний центр ILAC надає можливість складання мовних іспитів PTE (Pearson Test of English) та LCCI (London Chamber of Commerce and Industry) та отримання міжнародних сертифікатів з англійської мови, які визнаються Міністерством освіти та науки України.

Міжнародний сертифікат Pearson – це шлях до навчання в авторитетних закладах Європи, престижної роботи в Україні та закордоном, а також вільного спілкування іноземною мовою.

 

Pearson Test of English

PTE General та  PTE Young Learners – це мiжнародні іспити з загальної англiйської для  дорослих та  дітей, призначені для підтверждення рiвня володiння англійською мовою.

Іспити складаються з двох частин: письмової (аудiювання, письмо i читання) та усної. Екзаменацiйнi роботи учасникiв іспиту перевiряють квалiфiкованi екзаменатори у Великій Британії.

Усний іспит  проводять сертифiкованi екзаменатори у мiсцевих центрах тестування, i його результати також надсилаються у Велику Британію для перевiрки.

Іспити PTE General розраховані на підлітків (з 13 років) та дорослих і мають 6 рівнів, відповідно до Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти (CEFR).

Іспит PTE Young Learners проводиться у формі гри і підходить для дітей віком від 7 до 12 років.

 

Переваги екзамену PTE:

  • безстроковий сертифікат;
  • зрозумілий та чіткий формат;
  • відповідність вимогам CEFR та комунікативній методиці;
  • доступна ціна, в порівнянні з іншими міжнародними іспитами.

 

Більше про екзамени PTE General та PTE Young Learners:

ilac.com.ua

 


LCCI International Qualifications

Екзамени LCCI – це міжнародні кваліфікаційні іспити, визнані провідними університетами, найпрестижнішими роботодавцями та державними установами в понад 120 країнах світу.

LCCI (London Chamber of Commerce and Industry) English for Business – це міжнародний  мовний  іспит  з бізнес  англійської

Існує 6 рівнів іспиту, відповідно до Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти (CEFR).

Сертифікати LCCI цінують великі міжнародні компанії, наприклад: BMW, Bosch, Audi, Wella, Siemens, Lufthansa. Їх приймають для вступу в багатьох англомовних університетах.

Переваги екзамену LCCI English for Business :

  1. безстроковий сертифікат;
  2. гнучкий формат – кандидат має складати лише читання та письмо (частини говоріння та аудіювання не є обов’язковими);
  3. прагматичість – завдання спираються виключно на сучасний бізнес контекст;
  4. доступна ціна, в порівнянні з іншими міжнародними іспитами.

LCCI First Certificate for Teachers of Business English (FTBE)

П'ятиденний навчальний курс, який закінчується міжнародним  іспитом FTBE (First Certificate in Teaching Business English) - для викладачів, які прагнуть мати міжнародний сертифікат, що надає право викладати бізнес англійську на  міжнародному  рівні.

Більше про іспити LCCI :

www.lcci.org.uk

www.ilac.com.ua/lcci