ePanel - електронна бібліотека підручників видавництва Пірсон

e-Panel
ePanel - це унікальний додаток видавництва Пірсон для вчителів англійської мови. 

 

Цей додаток дозволить вам з легкістю познайомитись з новинками видавництва та працювати на уроці з цифровими версіями підручників, за якими вчителі навчають англійської на уроках. 

З ePanel ноутбук перетворюється у найкращого помічника у підготовці до уроку англійської.

 

Цей унікальний додаток дозволяє швидко та легко:

1. познайомитись з новинками видавництва Пірсон;

2. використовувати цифрові версії підручників на уроці англійської;

3. комфортно планувати уроки.

 

З ePanel у вас завжди під рукою усе, що потрібно на уроці англійської (підручник, робочий зошит, ресурси для вчителя та аудіо). Завантажте ePanel та користуйтесь навіть без доступу до мережі Інтернет

 

Три кроки для почату роботи з ePanel:

Крок 1: Щоб замовити доступ до підручників Пірсон потрібно заповнити АНКЕТУ ОНЛАЙН Якщо ви правильно все заповнили, вам на пошту надійде лист для активації вашого аккаунту.

Крок 2: Щоб завантажити додаток на комп'ютер з операційною системою Windows, ПЕРЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ

Крок 3: Ви отримаєте доступ до ресурсів після авторизації адміністратором ePanel.

 

Про що варто пам'ятати?

1. Хочемо нагадати, що через захист авторських прав програма ePanel вимагає оновлень та доповнень, які доступні безкоштовно як частина служби оновлень Windows, відповідно до системи:

Windows 7 - пакет оновлень 1 (SP1)
Windows 8 - оновлення до Windows 8.1
Windows 10 - найкраще оновлення Windows 10 Anniversary (версія 1607) від 29 липня 2015 року
Через припинення офіційної підтримки Microsoft для Windows Vista та попередніх пакетів (наприклад, XP), ePanel у цих системах також не працює.

2. Додаток ePanel можна встановити на п'яти пристроях за замовчуванням. Якщо вам потрібно збільшити ліміт через необхідність встановлення в декількох класах, зверніться до служби технічної підтримки 050 418 58 64

3. У разі виникнення проблем з автоматичним оновленням, завантажте та встановіть останню версію ePanel з профілю на веб-сайті e-panel. Щоб зберегти вже завантажені компоненти, НЕ видаляйте попередню версію.

4. Якщо при встановленні програми ePanel виникає помилка про .NET Framework то потрібно спочатку встановити офіційний додадок Windows .NET Framework. Після чого встановити програму ePanel.

 

ePanel для телефону та планшета

Додаток ePanel також доступний у мобільній версії для телефонів та планшетів.

Щоб завантажити додаток, перейдіть зі свого мобільного пристрою в магазин Google Play (ePanel для Android) або App Store (ePanel для iOS) і знайдіть "ePanel Pearson".

Вимоги до системи:
Android 5.0 і вище
iOS 9.2 та новіших версій

Додаткові ресурси (напр. Action or Culture Cards) доступні для усіх зареєстрованих користувачів. Компоненти певних підручників доступні за умови придбання від 15 комплектів цього підручника. Представник Пірсон залишає за собою право змінювати перелік доступних для вас підручників. Якщо ви вже були користувачем ePanel, але ваш доступ зник, завантажте інструкцію для відновлення доступу.

З будь-яких технічних питань звертайтесь: oberemchuk.l@dinternal.com.ua або +38 095 890 00 17 (Telegram, Viber)