The Listening Part of ZNO 2018: Challenge Accepted. Харків, Полтава

The Listening Part of ZNO 2018: Challenge Accepted. Харків, Полтава

Наприкінці листопада методисти Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education, ексклюзивного представника освітньої компанії Pearson (Велика Британія) розпочали свою подорож містами України з семінаром з підготовки до ЗНО з англійської мови  Challenge Accepted: ZNO 2018 Listening Part.

21 листопада пройшов семінар для вчителів м. Полтава. Максим Дереча, офіційний дистриб’ютор видавництва Пірсон у м. Полтава, запросив до участі вчителів з міста та області. 22 листопада у Харкові семінар було організовано компанією UBD. Загалом захід відвідало більше 200 вчителів навчальних закладів

 

Методист Дінтернал Ед’юкейшн Світлана Сорочинська розповіла про нововведення в структурі ЗНО 2018, а Майкл Хадсон провів інтенсивний тренінг з підготовки до частини «Аудіювання» ЗНО 2018. Учасники дізнались про багато сучасних ефективних методів розвитку аудитивної компетенції учнів старших класів, екзаменаційні стратегії, дієві поради з опрацювання завдання під час ЗНО.

Окрім цього на учасників чекали подарунки та приємні призи за участь у лотереї.

Велика подяка Максиму Деречі (м. Полтава), дружній команді компанії UBD та особисто Костянтину Королькову (м .Харків) за продуктивну співпрацю!

 

 

 

 

 

 

 

 

Методисти Dinternal Education вдячні усім учасникам за ентузіазм та активну участь й бажають високих досягнень у ЗНО 2018 усім вашим учням.