Про нас

Світлана Сорочинська
Світлана
Сорочинська
 • головний методист Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal-Book;

 • викладач англійської мови (кваліфікації CELTA, FTBE);

 • сертифікований екзаменатор міжнародних мовних екзаменів  Pearson Test of English.

 

Філолог за фахом, протягом 15 років Світлана викладала англійську мову в середніх та вищих державних навчальних закладах та міжнародних мовних школах України (London School of English Group of Schools).

В 2010 році отримала міжнародний сертифікат Кембриджського Університету CELTА. Протягом п’яти років Світлана працює в Міжнародному освітньо-методичному центрі Dinternal-Book на посаді головного методиста та активно співпрацює з вчителями та викладачами по всій країні.

 

 

 

 

Хадсон
Майкл
Хадсон
 • старший методист Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal-Book;

 • викладач англійської мови (кваліфікації CELTA, MA Applied Linguistics, TESOL, DTLLS);

 • сертифікований екзаменатор міжнародних мовних екзаменів Pearson Test of English (PTE).

 

Майкл здобув диплом з відзнакою з англійської філології та ступінь магістра (спеціалізація «Прикладна лінгвістика» та TESOL) в університеті Ньюкасла (Велика Британія) . З 1999 року він працював вчителем і методистом в кращих мовних школах та вищих навчальних закладах Великої Британії, Південної Кореї, Японії, Італії, Чехії, Латвії, Китаю, Австрії, Франції, Іспанії та України. Протягом трьох років він був науковим керівником у British Language School (Велика Британія), де працював над розробкою спеціалізованих курсів підвищення професійної кваліфікації вчителів в рамках фінансованих ЄС навчальних проектів. Протягом двох років Майкл був директором London School of English в м.Одеса. З 2016 року він працює в Києві в Міжнародному освітньо-методичному центрі Dinternal-Book на посаді старшого методиста.

 

 

 

 

Олена Міходуй (BA (English), ICELT)
Олена
Міходуй
 • старший методист Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal-Book;
 • викладач англійської мови (кваліфікація ICELT);
 • сертифікований екзаменатор міжнародних мовних екзаменів  Pearson Test of English​.

Протягом 15 років Олена викладала англійську мову в державних навчальних закладах та кращих міжнародних мовних школах України. Вона брала участь в освітніх проектах та тренінгах в Сполучених Штатах Америки, Сербії, Хорватії та Україні.

В 2006 році отримала міжнародний сертифікат Кембріджського Університету ІCELT.

З 2013 року Олена працює в Міжнародному освітньо-методичному центрі Dinternal-Book на посаді старшого методиста.

 

 

 

 

Геннадій Білоус
Геннадій
Білоус
 • методист Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal-Book;
 • викладач англійської мови (кваліфікація CELTA).

 

Закінчивши Вінницький державний педагогічний університет імені М. Коцюбинського, Геннадій 8 років викладав англійську мову, спеціалізуючись на підготовці до ЗНО та міжнародних іспитів з англійської мови.

В 2016 році Геннадій переміг у ІІ турі конкурсу «Вчитель року-2016» від м. Києва та став дипломантом ІІІ (Всеукраїнського) етапу змагання. Цього ж року він отримав міжнародний сертифікат Кембриджського Університету CELTA. З початку 2016 року Геннадій працює методистом у Міжнародному освітньо-методичному центрі Dinternal-Book.

 

 

 

Том Бартон
Том
Бартон
 • методист Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal-Book ( м. Одеса);

 • викладач англійської мови (кваліфікації CELTA, DELTA).

 

Том – досвідчений викладач англійської мови. Здобувши університетську освіту як вчитель початкових класів, Том отримав міжнародні кваліфікації вчителя англійської мови (CELTA) і понад 13 років викладав англійську у Лондоні, Венеції та Мілані. Згодом Том отримав Міжнародний диплом викладача англійської мови – DELTA зі спеціалізацією «Підготовка до міжнародних мовних екзаменів».

На даний час Том викладає англійську у провідній школі англійської мови London School of English (м. Одеса) та за сумісництвом працює методистом у Dinternal-Book Одеса.

 

 

 

 

Світлана Малетич
Світлана
Малетич
 • досвід роботи екзаменатора ЗНО при Львіському регіональному центрі оцінювання якості освіти;

 • сертифікований екзаменатор міжнародних мовних іспитів PTE (Pearson Test of English).

 

Світлана – досвідчений вчитель англійської мови , що протягом останніх 15 років працює в Міжнародному освітньо-методичному центрі Dinternal-Book та активно співпрацює з методистам міських НМЦО, обласних ІППО, ЛРЦОЯО, вчителями шкіл та викладачами вишів Західного регіону.

В 2015 році отримала міжнародний сертифікат Кембриджського Університету CELTA та займається методичною роботою як у сфері ресурсного забезпечення та сучасних технологій навчання англійської, так і міжнародних мовних екзаменів.

 

 

 

 

 

Ольга Ярська
Ольга
Ярська
 • методист-консультант, представник британського видавництва Пірсон Едьюкейшн в Україні, м. Львів;

 • сертифікований екзаменатор міжнародних мовних іспитів PTE (Pearson Test of English).

 

Ольга має багаторічний досвід викладання англійської мови у школах різного типу. З 2006 року працює методистом - консультантом в представництві британського видавництва Пірсон Едьюкейшн в Україні та проводить плідну методичну роботу у Західному регіоні у партнерстві з методистами міських навчально-методичних центрів освіти, обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.