Для батьків

Шановні батьки!

Вітаємо вас на нашому сайті. Раді, що ваша дитина навчається або буде навчатися за підручником від видавництва Pearson. На цій сторінці ми пропонуємо дізнатися більше про ресурс, який ви обрали. Тут ви також знайдете корисну інформацією, яка допоможе вам приймати активну участь у навчальному процесі!

Типи заходів

Семінари

Тематика семінарів переважно стосується методичних питань викладання англійської і спрямована на професійний розвиток викладачів англійської в школах та вищих навчальних закладах. Семінари зазвичай тривають від 45 хвилин до 1,5 години і можуть бути розраховані на аудиторію від 30 до 100 осіб.

 

Демонстраційні уроки

Демонстраційний урок має на меті показати вчителям один із ефективних способів використання наших навчальних ресурсів на уроці з їхніми учнями. Вчителі (як зі школи, де проводять демо-урок, так і з інших шкіл) можуть поспостерігати за 45-хвилинним уроком, після чого обговорити методичні аспекти з нашим методистом.

 

Практичний семінар

Практичний семінар поєднує в собі розгляд методичних аспектів викладання англійської, зокрема підготовки до міжнародних екзаменів, а також виконання деяких практичних завдань, які можуть включати аналіз зразків робіт студентів, коментарів екзаменаторів, розробку завдань тощо. Практичні семінару розраховані на невелику аудиторію до 35-40 викладачів. 

 

Тренінги для викладачів

На тренінгах для викладачів наші методисти детально розглядають проведення ефективного та комунікативного уроку на основі одного з наших ресурсів або уроку з підготовки до екзаменів з англійської мови. Викладачі мають змогу обговорити різні методичні аспекти підготовки та проведення заняття, зокрема структуру уроку, тайм-менеджмент, різні типи завдань тощо. Тренінг розрахований не невелику аудиторію до 35 викладачів.

 

Тренінги для учнів / студентів

Тренінги для учнів або студентів спрямовані здебільшого на підготовку до міжнародних іспитів або ЗНО з англійської мови. Учасники не лише зміцнюють свої знання з мови, але й розглядають формат того чи іншого екзамену та тренуються використовувати різні екзаменаційні стратегії. При цьому викладачі можуть спостерігати за роботою учнів / студентів і також ставити питання. Максимальна кількість учасників (учнів / студентів та викладачів разом) – 60 осіб.

 

Демонстраційні версії екзаменів для учнів / студентів

Під час демонстраційної версії екзамену учні та студенти мають змогу спробувати свої сили у виконанні завдань Pearson Test of English в умовах, максимально наближених до реальних. Демо-екзамен може включати як усі завдання іспиту, так і його частину. Демо-версії екзамену розраховані на 20-25 учнів або студентів, попередньо ознайомлених зі структурою та вимогами тесту.

 

Вебінари

Вебінари – це онлайн-версії семінарів, які наші методисти проводять через інтернет. Зареєструвавшись на вебінар, ви можете взяти в ньому участь із будь-якої точки, де є з’єднання з інтернетом. Для участі бажано мати навушники або якісні колонки, адже наш методист проводить вебінар у реальному часі та може ставити запитання, на які можна відповідати в чаті.