Семінар та демонстраційні уроки у м. Кропивницькому

Семінар та демонстраційні уроки у м. Кропивницькому

22-24 листопада у місті Кропивницькому компанією Dinternal-Book, ексклюзивним імпортером британської навчальної літератури видавництва Pearson, було організовано ряд заходів для вищих та загальноосвітніх навчальних закладів. Семінар та демонстраційні уроки було проведено старшим методистом компанії Оленою Міходуй.

У Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка для викладачів кафедр іноземних мов було проведено семінар на тему: «Learning to Speak, Speaking to Learn». Під час тренінгу учасники мали змогу на практиці реалізувати максимально ефективне використання вправ та видів роботи для розвитку навичок говоріння. Також було запропоновано практичні поради щодо ефективної реалізації  принципу комунікативності,  які допоможуть студентам вільно розмовляти англійською  мовою. Всі види роботи було продемонстровано на основі сучасного підручника для вищих навчальних закладів «Speakout» видавництва Pearson.

Для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів міста Кропивницького було проведено ряд демонстраційних уроків з учнями середніх та старших класів. У спеціалізованій загальноосвітній школі №5 імені Т.Г.Шевченка та Кіровоградському колегіумі №11 було проведено демонстраційні уроки із запровадження сучасних комунікативних підходів до навчання англійської мови в старших класах на основі нового підручника «Focus» видавництва Pearson, який визнаний № 1 для підготовки до міжнародних іспитів та ЗНО у Європі.

У загальноосвітній школі №34 було проведено демо-урок з учнями 6-го класу на основі нового підручника видавництва Pearson для середньої школи «Next Move». Фрагменти заходу Ви можете переглянути у відеозаписі кропивницького міського телеканалу

 

 

І звичайно ж ми навідались до школи-партнера Pearson – спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6. Для учнів 11 класу було проведено інтерактивний тренінг з підготовки до ЗНО-2017. Одинадцятикласники отримали рекомендації щодо ефективної підготовки до частини «Письмо» зовнішнього незалежного оцінювання.

 

Дякуємо за сприяння у організації заходів у місті Ірині Миколаївні Таран - методисту центру методичної та соціально-психологічної служби м. Кропивницького.