Серія семінарів з головним методистом Світланою Сорочинською в м. Житомир

Серія семінарів з головним методистом Світланою Сорочинською в м. Житомир

12 жовтня 2016 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 33 м. Житомира та Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, головним методистом міжнародного освітньо-методичного центру Пірсон та Дінтернал Світланою Сорочинською було проведено серію семінарів «Сучасний продуктивний урок англійської мови в середній школі: 6 необхідних компонентів формування комунікативних компетентностей учнів середньої школи» для вчителів, які викладають англійську для учнів 5-8 класів.

На прикладі нового підручника Next Move видавництва Pearson (Пірсон) були розкриті основні аспекти формування комунікативних навичок в учнів 5-8 класів на уроках англійської мови, а також було представлено серію новинок, які формують лінійку з підручників для викладання англійської з 1 до 11 класів.

Впродовж семінарів учасники брали активну участь у обговоренні методичних питань, а наприкінці було проведено лотерею-розіраш, в якій деякі учасники змогли виграти подарунки. Семінари були наповнені позитивною атмосферою та активним сприйманням інформації.

 

Дякуємо всім учасникам та адміністраціям навчальних закладів за теплий прийом та активну участь у заходах.