Зустріч з автором підручника «Focus» - Vaughan Jones. 1500 вчителів з усієї України

Зустріч з автором підручника «Focus» - Vaughan Jones. 1500 вчителів з усієї України

У вересні місяці в Україні відбулась надзвичайна подія: до вчителів Києва, Львова та Харкова завітав один з авторів нового підручника для старших класів «Focus» - Vaughan Jones. З 15 по 17 вересня Vaughan провів серію семінарів «Bring your learning into Focus». Захід мав шалений успіх і зібрав майже 1500 вчителів з усієї України.

Семінар розпочався з виступу представника міжнародної освітньої компанії Пірсон з Польщі – Агнешки Хибель-Шиманської, яка розповіла про вдалий досвід використання «Focus» на уроках англійської мови в країнах Європи, зокрема Польщі, а також наголосила на екзаменаційній спрямованості даного підручника, який допомагає готувати учнів до різних видів екзаменів (як міжнародних, так і ЗНО).

Виступ продовжив власне автор підручника «Focus» Vaughan Jones, він розповів про створення цього підручника, згадав про співпрацю зі Сью Кей, яка передавала палкі вітання Україні, а також розказав про значення принципу трьох М (Motivation, Meaning, Memory), на якому базується методика підручника, що виникла з багаторічного досвіду роботи автора вчителем. Аудиторія не тільки отримала цікаві поради, а також насолодилась британським гумором презентера.

На завершення семінару, Роберт Хартіган (методист Пірсон-Дінтернал) розповів про унікальні розділи підручника «Focus» і провів лотерею-розіграш. Всі учасники одержали підручник «Focus» в подарунок і багато хто скористався нагодою отримати автограф автора.

Дякуємо кожному учаснику за те, що відвідали семінар і сподіваємось на наступні зустрічі.