Міський захід День англійської мови

Міський захід День англійської мови

30.08.2016р. на базі Київського університету імені Б.Д. Грінченка відбувся міський захід День англійської мови, що складався з серії тренінгів «Навчаємо навчаючись». Учасниками заходу стали методисти РНМЦ, заступники директорів загальноосвітніх навчальних закладів, голови методичних об’єднань, учителі англійської мови, а також методисти міжнародних видавництв навчальної літератури з англійської мови. Захід розпочався о 10.00 в холі університету і гості змогли відвідати ярмарку з підручниками, погортати сторінки навчальних курсів, отримати кваліфікаційну консультацію від менеджерів, підібрати підручники та звичайно ж отримати пакунки з подарунками від видавництва Пірсон (Pearson).

Усі учасники відвідали тренінги за вибором. Методисти видавництва Пірсон (Pearson) провели тренінг «A 6 Point Checklist that Every Teacher Should Tick off when Preparing Students for ZNO 2017».

Тренінг розкривав актуальні питання підготовки до ЗНО та шляхи подолання труднощів, які виникають в учнів під час проходження кожної частини Зовнішнього Незалежного Оцінювання з англійської мови.

На основі нового підручника для старшої школи Focus від видавництва Пірсон (Pearson), який визнаний № 1 в Європі для підготовки до ЗНО та міжнародних іспитів, були розглянуті завдання з частин «Читання», «Використання мови» та «Письмо», а найактивніші учасники отримали призи за правильні відповіді.

Приємним сюрпризом для учасників тренінгу стала безпрограшна лотерея освітньо-методичного центру Pearson-Dinternal, в якій кожен учаник виграв свій приз: словники Pearson-Collins, Exam Trainer, Focus Exam Prep та Focus рівня Upper-intermediate. А також вчителі, які викладають у старшій школі, отримали запрошення на семінар від автора підручника для старшої школи Focus від видавництва Пірсон (Pearson), що буде проходити в:

- Харкові 15 вересня (четвер) о 15.00

- Києві 16 вересня (пятниця) о 14.30

- Львові 17 вересня (субота) об 11.00

Щиро дякуємо всім учасникам, які відвідали тренінг від Pearson-Dinternal.