Дж. Дж. Вілсон – педагог, письменник, автор підручників і просто людина з невичерпним джерелом натхнення

Дж. Дж. Вілсон – педагог, письменник, автор підручників і просто людина з невичерпним джерелом натхнення

Одна дитина, один вчитель, одна книга, одна ручка може змінити світ.

Малала Юзуфай

Дружнє спілкування, виступ саксофоніста Євгена Афанасенко, анонси нових конкурсів, прес конференція, лотерея – 12 лютого виявилось насиченим днем для викладачів та студентів з усієї України. Що ж зібрало більш ніж 600 осіб у Конгрес Центрі Київського національного торговельно-економічного університету?

Дж. Дж. Вілсон – педагог, письменник, автор підручників і просто людина з невичерпним джерелом натхнення об’єднав наших гостей. Під час семінару «Spring into Speakout» Джей Джей Вілсон поділився досвідом використання підручника Speakout у більш ніж 90 країнах. Він розповів як допомогти студентам вивчати англійську мову та спілкуватися нею.

Семінар «Get together with Speakout: The incredibly popular course with students all over the world» став і для нас новим досвідом. Ми продовжуємо з активною та прогресивною частиною освітньої системи – студентством.

Під час прес конференції за участі студентських медіа Дж. Дж. Вілсон у невимушеній атмосфері розповів як обирати книги для читання англійською, якими мовами він володіє та які українські страви йому найбільше припали до душі. І це ще не весь список секретів, що були відкриті!

Також ми нагадали про конкурс робіт для студентів факультетів журналістики. Детальніше. Для меломанів ми підготували низку популярних пісень у виконанні саксофоніста Євгена Афанасієнко. Найкмітливіші отримали змогу виграти солодкий подарунок. Наступним був конкурс фото в Інстаграм https://www.instagram.com/dinternaleducation/ переможцем якого стала Анастасія Стародубцева, студентка КНТЕУ. Також ми анонсували конкурс відео. Але і на цьому ми не зупинилися! На завершення заходу була розіграна можливість безкоштовного навчання в нашій партнерській школі London School of English Kyiv. Наші партнери запропонували щедрі призи: 2, 5 місяців та цілий рік навчання в одній з шкіл London School of English Kyiv. Бажаємо переможцям захопливого навчання!

Нам однозначно сподобалась така тісна співпраця зі студентами.

Together we do more!

Відео заходу можна переглянути  на нашому каналі в YouTube

Фото заходу доступні за посиланням