Геніальний вчитель надихає

Геніальний вчитель надихає

«Посередній учитель розповідає. Хороший вчитель пояснює. Чудовий вчитель показує. Геніальний вчитель надихає» - Уільям Уорд. Саме таким – натхненним і надихаючим назвали вчителі Дж. Дж. Вілсона після семінару «Listening as a Lifelong Skill: Effective Strategies for Real Life and Exams».

Символічним було і місце проведення заходу – Будинок кіно. Ця велична будівля зі скла та бетону поєднує в інтер’єрі сучасну динамічність із традиційною стриманістю. Подібно Будинку кіно, сучасний викладач поєднує використання перевірених методик і практик з новаторством та експериметальністю.

Справжньою родзинкою заходу став Національний президентський оркестру, виступом якого були вражені всі учасники заходу.

Чи не кожний вчитель англійської мови зацікавлений питанням: Як підготувати учнів до складання нової частини ЗНО «Аудіювання»? Більше того, як розвинути навички сприяння на слух не лише для успішного результату на іспиті, а й як довготривале уміння. Завдяки порадам та практичним вправам від Дж. Дж. Вілсона кожен учасник повернувся після семінару в свою школу з багажем корисних ідей та напрацювань.

Світлана Сорочинська, методист Dinternal Education поділилась з учасниками корисними методами ефективного використання підручника Focus у підготовці учнів до складання ЗНО.

Успіхів вам у підготовці учнів до ЗНО 2018 з англійської мови і до зустрічі на наступних семінарах!

Фотозвіт заходу можете переглянути за посиланням