Щорічна конференція навчальних закладів-партнерів Pearson

Щорічна конференція навчальних закладів-партнерів Pearson

За гарною традицією, напередодні Нового року, Представництво Pearson в Україні та Освітньо-методичний центр Dinternal Education збирає друзів на щорічну конференцію навчальних закладів-партнерів Pearson.

Позаду рік, що ознаменувався для нас великими змінами. Представництво Pearson в Україні відзначило своє 20-річчя. Нова назва компанії Dinternal Education стала результатом значного розширення її діяльності за останні роки.

 Та дещо залишається незмінним – наші партнери, співпраця з якими заснована на спільних цілях. І, врешті-решт, наша мета – швидке реагування на зміни в освітній системі та покращення якості викладання англійської  мови.

20 грудня в Прем'єр Готелі «Русь» зібралися наші однодумці – вчителі  навчальних закладів-партнерів Pearson. Учасники заходу мали змогу ознайомитися з новими унікальними продуктами та програмами  професійного розвитку Pearson. Приємною новиною для всіх стала інформація про  початок конкурсу для шкіл-партнерів Pearson “Discover Britain: the Power of Partnership”, головним призом якого стане поїздка до Великобританії.

Ми вдячні нашим партнерам за те, що стаєте стимулом для нас розвиватися та рухатися вперед.

Більше фото за посиланням

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Together we do more!