Семінар з підготовки до ЗНО "The Listening Part of ZNO 2018: Challenge Accepted!" в Одесі

Семінар з підготовки до ЗНО "The Listening Part of ZNO 2018: Challenge Accepted!" в Одесі

Напочатку грудня методисти Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education, ексклюзивного представника освітньої компанії Pearson (Велика Британія) розпочали свою подорож містами України з семінаром з підготовки до ЗНО з англійської мови  "The Listening Part of ZNO 2018: Challenge Accepted!".

12 грудня пройшов семінар для вчителів м. Одеси. Подія відбулась у новому креативному просторі, концептуально підкреслюючи оновлений формат ЗНО та його частини аудіювання. Загалом захід відвідало більше 130 вчителів навчальних закладів Одеси та області.

 Методист Дінтернал Ед’юкейшн Марина Бабенко розповіла про нововведення в структурі ЗНО 2018, а Том Бартон провів інтенсивний тренінг з підготовки до частини «Аудіювання» ЗНО 2018. Учасники дізнались про багато сучасних ефективних методів розвитку аудитивної компетенції учнів старших класів, екзаменаційні стратегії, дієві поради з опрацювання завдання під час ЗНО.

Окрім цього, на учасників чекали подарунки та приємні призи за участь у лотереї та чудовий книжковий ярмарок.

Велика подяка усім учасникам та організаторам цього заходу, методистам міста та області за сприяння в організаціі освітніх подій для вчителів англійської мови.

Всі фото можна завантажити за цим посиланням: