Соціальна підтримка шкіл Луганської області

Соціальна підтримка шкіл Луганської області

Незважаючи на скрутну політичну ситуацію на Сході нашої країни, ми намагаємось підтримувати освітній стан нашого населення, адже зі Сходу на Захід, з Півночі на Південь кожна людина і вся Україна має бути освіченою, щоб наші діти та онуки могли пишатись своїм походженням і гордо казати: «Я-Українець»

Саме тому офіційний імпортер видавництва «Пірсон» (Pearson) в Україні ТОВ «Дінтернал-книга» в рамках проекту – 2016 – Рік англійської мови та за підтримки Міністерства освіти та науки України проявили ініціативу допомогти дітям зі шкіл Луганської області, відправивши підручники для вивчення англійської мови «Discover English» (середня школа), «Activate» (старша школа) та словники «Collins» у розмірі 663 примірники, адже як заявив Президент України Петро Олексійович Порошенко на своїй сторінці у facebook: «Україна відкрита для сучасного світу, а сучасний світ для України. Усім нам потрібно володіти мовою глобального спілкування – англійською»

Аутентичні навчальні матеріали передано наступним навчальним закладам:

  1. ЗОШ с. Нижньотепле  Станично-луганського району Луганської області.
  2. Комунальний заклад "Петрівська спеціалізована школа №2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Станично-луганського району Луганської області".
  3. Комунальний заклад "Станично - луганська спеціалізована школа №2 I-III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів імені П.В.Балабуєва" Станично - Луганського району, Луганської області.
  4. Хворостянівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Старобільського району Луганської області.

Кожна дитина України має навчатись за якісними підручниками та отримувати якісну освіту, тож давайте допомагати нашому населенню рости психологічно, соціально, культурно та економічно, адже ми є центром Європи, країною з сильним «корінням» та освітньою спадщиною, переданою ще від мудрих князів Київської Русі.

Міністрерство освіти і науки України