"Ефективні стратегії підготовки учнів до ЗНО з англійської мови"

"Ефективні стратегії підготовки учнів до ЗНО з англійської мови"
"Ефективні стратегії підготовки учнів до ЗНО з англійської мови"

10 березня 2016 року в Сумському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся методичний освітній захід для вчителів англійської мови «Ефективні стратегії підготовки учнів до ЗНО з англійської мови», що проводився Міжнародним освітньо-методичним центром Дінтернал-Книга, у партнерстві з Представництвом британського видавництва Пірсон та за підтримки Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти. Захід був проведений з метою покращення якості іншомовної освіти в середніх загальноосвітніх навчальних закладах м. Суми та Сумської області, підвищення фахового рівня вчителів англійської мови з підготовки випускників загальноосвітніх навчальних закладів до зовнішнього незалежного оцінювання.
 

Форма проведення заходу – серія 3-х тренінгів та заключного семінару для вчителів, спрямованих на розвиток уміння практично застосовувати ефективні стратегії підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання на уроках англійської мови у старших класах. Тренінги проводили методисти освітньо-методичного центру Дінтернал-Книга – досвідчені викладачі англійської мови, сертифіковані екзаменатори міжнародних іспитів з англійської мови – Роберт Хартіган, Світлана Сорочинська.

У заході взяли участь 95 педагогічних працівників області: керівники районних методичних об’єднань учителів англійської мови Сумської області; по одному представнику від кожної школи м. Суми (учителі, що викладають англійську мову в 9-11-х класах); голови шкільних методичних об’єднань спеціалізованих шкіл та гімназій мм. Суми, Конотоп, Шостка; викладачі англійської мови вищих та професійно-технічних навчальних закладів м. Суми. Від Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти у заході брали участь: Удовиченко І.В., проректор з науково-педагогічної та методичної роботи; Сагалаєва Н.В., завідувач навчально-методичного відділу моніторингу якості освіти та зовнішнього незалежного оцінювання; Клюніна Н.В., методист з англійської мови відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку. У рамках заходу відбулась виставка сучасних автентичних навчальних ресурсів для підготовки до ДПА та ЗНО з англійської мови, які мають грифи МОН України. Після проведення тренінгів усі учасники отримали сертифікати.