Серія семінарів зі Світланою Сорочинською у місті Запоріжжя

Серія семінарів зі Світланою Сорочинською у місті Запоріжжя

8-9 грудня головний методист Міжнародного освітньо-методичного центру Pearson-Dinternal Світлана Сорочинська спільно з Лінгвоцентром «Єврокнига» провела серію семінарів у місті Запоріжжя.

Метою першого семінару Lesson Design: Different Sequences for Different Lesson Types, що проходив 8 грудня, було обговорення методичних вимог, послідовності  та специфіки планування різних типів уроку іноземної мови. У заході взяли участь голови районних методичних об’єднань з англійської мови м. Запоріжжя. Учасники мали змогу розглянути типологію уроків англійської відповідно до сучасної методології навчання іноземних мов, а також пройти практикум з ефективного тайм-менеджменту кожного етапу уроку.

Під час другого семінару Teaching Writing for Exams”, що відбувся 9 грудня в Запорізькому національному університеті, були розглянуті особливості навчання писемного мовлення учнів старших класів у підготовці до ЗНО  з англійської мови. Засновник і президент Міжнародної освітньої групи PEARSON-Dinternal-S2A  та мережі міжнародних мовних шкіл London School of English, Шон Патрік Харті, у своєму вступному слові коротко розповів про європейські стандарти в оцінюванні рівня володіння іноземною мовою в середній школі. Після цього учасники заходу ознайомилися з різними підходами до розвитку навичок писемного мовлення та отримали низку практичних порад та ефективних прийомів удосконалення навичок письма учнів старших класів.