Оплата PROTEACH коштом державного бюджету

Оплата PROTEACH коштом державного бюджету
Чи знали ви, що курси підвищення кваліфікації вчителів англійської мови PROTEACH можна проходити за рахунок державних коштів (згідно з чинним Порядком підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/800-2019-%D0%BF#n127).
 
Чому варто обирати курси PROTEACH від Dinternal Education?
• ми пропонуємо дистанційну форму навчання, що дозволяє заощаджувати час та гроші на дорогу;
• ми надаємо повний пакет документів, який може запросити адміністрація навчального закладу (договір з додатком, акт наданих послуг);
• ми маємо всю дозвільну документацію та відповідний КВЕД ТОВ “Дінтернал Ед’юкейшн” як суб’єкта підвищення кваліфікації;
• курси PROTEACH завжди корисні, практичні та інформативні!
 
Як пройти курс PROTEACH за державні кошти:
 
1. Вчитель узгоджує з адміністрацією навчального закладу наявність бюджетних коштів та можливість підписання договору про надання послуг підвищення кваліфікації.
 
2. На сторінці відповідного курсу PROTEACH вчитель заповнює реєстраційну форму, обравши спосіб оплати «Пост оплата з підписанням договору про проходження курсу за державний кошт».
 
3. Навчальний заклад підписує договір про надання інформаційних послуг з ТОВ “Дінтернал Ед’юкейшн” та сплачує рахунок після проходження курсу вчителем.
 
Ознайомитися з документацією стосовно підвищення кваліфікації можна тут (http://proteach.dinternal.education/#rec376691262).
Ознайомитися з переліком курсів PROTEACH можна тут (http://proteach.dinternal.education/#timetable).
 
Залишились запитання? Дзвоніть:
Степенко Ірина, менеджер проєкту
Тел: (050) 428 27 36