Новий посібник - Focus on Exams рівнів B1+ та B2

Новий посібник - Focus on Exams рівнів B1+ та B2

До ЗНО з англійської 2019 залишається менше місяця - вже 29 травня відбудеться основна сесія. Минулорічні зміни у структурі ЗНО з англійської (включення частини «Аудіювання») стали поштовхом до розробки нового посібника - Focus on Exams рівнів B1+ та B2.

Навчально-методичний комплекс FOCUS видавництва Pearson визнано одним із найпотужніших ресурсів для викладання  англійської мови у старших класах. За відгуками українських учителів та учнів, FOCUS також є найкращим ресурсом для  підготовки до ЗНО з англійської мови.

Спеціально для учнів, які вивчають англійську за підручником FOCUS,  розроблено додатковий компонент  FOCUS ON EXAMS, який допоможе ще  краще підготуватися до іспитів з англійської мови.

Матеріал посібника FOCUS ON EXAMS рекомендуємо для підготовки до Зовнішнього незалежного оцінювання знань з англійської мови (ЗНО), Державної підсумкової атестації за курс середньої школи (ДПА) та міжнародних мовних іспитів.

 

Структура посібника Focus on Exams:

- частина USE OF ENGLISH містить велику кількість тренувальних вправ для відпрацювання лексичного та граматичного матеріалу, що стане ефективною підготовкою до ЗНО;

- частина ZNO PRACTICE – це тестові завдання у форматі  Зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови: «Аудіювання», «Читання», «Використання мови», «Письмо».

 

Відповіді до всіх завдань, аудіозаписи та аудіоскрипти до завдань із частини «Аудіювання» посібника Focus on Exams ви зможете завантажити за посиланням.

 

Над створенням посібника Focus on Exams працювала команда кваліфікованих методистів Pearson - Бартош Міхаловскі (Польща), Dinternal Education - Мар’яна Петречко (Україна), Кріс Кірбі, Сем Маккін, (Великобританія). Для запису аудіо з різними акцентами від носіїв мови, ми доєднали наших методистів Кріса, Сема та Софію Рігбі. Нам приємно отримувати схвальні відгуки від вчителів та учнів, тому бажаємо наснаги у підготовці до ЗНО та очікуємо лише відмінних результатів.