День партнерства

День партнерства

Щорічно Dinternal Education організовує конференцію навчальних закладів-партнерів Пірсон. Цього року 12 березня стало особливим днем для нас – Днем партнерства.

Більш ніж пів сотні учасників з 30 начальних закладів приєднались цьогоріч до підбиття підсумків спільної роботи та планування майбутніх грандіозних проектів. Ми поділились з учасниками новими освітніми можливостями компанії Пірсон у сферах викладання та вивчення англійської мови, а також оцінювання здобутих знань.

З одними закладами у нас вже понад 10 років співпраці, з іншими – менше року. Щороку до спільноти навчальних закладів-партнерів Пірсон приєднуються все нові учасники з різних частин України. Це допомагає розширювати географію нашої діяльності та робити якісну освіту доступною. Для Дінтернал Ед’юкейшн та Pearson надзвичайно важливо, щоб партнерство було не просто статусом, а реальними проектами співпраці.

Дякуємо кожному навчальному закладу за мотивацію, якою ви є для нас. Освітні зміни – титанічна праця, але завдяки підтримці освітянської спільноти ці зміни стають реальністю.