Перший регіональний професійний форум фахівців з англійської мови у м Житомир

Перший регіональний професійний форум фахівців з англійської мови у м Житомир

Як писав американський лектор Ральф Емерсон, знання існує для того, щоб ним ділитись. Ось чому Міжнародний освітньо-методичний центр «Дінтернал Ед’юкейшн» вже більше 20 років не зраджує своїй меті - поширення передового досвіду з викладання та вивчення англійської мови.

На початку березня Dinternal Education став частиною Першого регіонального професійного форуму фахівців з англійської мови у місті Житомир. Подія зібрала освітян Житомирського регіону та гостей з усієї України у Житомирському державному технологічному університеті. Цього разу ми вирішили зосередитись на одному з найактуальніших питань для викладачів та студентів – міжнародних іспитах.

Спеціаліст з міжнародних іспитів Pearson Tests of English Юлія Карпенко розповіла про міжнародні стандарти оцінювання рівня комунікативної компетентності. Розуміння критеріїв оцінювання однаково важливе як для викладачів, так і для студентів. Першим допомагає об’єктивно оцінити знання та мовні навички, а другим надає можливість ефективної підготовки до іспиту. Також Юлія розповіла про переваги Pearson Test of English. PTE – міжнародний іспит для визначення рівня володіння англійською мовою, який стане у нагоді у професійній, науковій та навчальній діяльності. Детальніше

Юлія Киянець, досвідчений викладач та методист Dinternal Education зосередилась на етапі підготовки до PTE. Розуміння структури та змісту іспиту – невід’ємний компонент якісної підготовки, який разом з мовними компетенціями є запорукою високого результату на екзамені. Юлія поділилась дієвими методиками і порадами, а також власним досвідом підготовки.

Приємний бонусом заходу став книжковий ярмарок – максимальна концентрація якісної автентичної навчальної літератури. Відповіді на численні питання про підбір навчальної літератури та поради щодо її використання на заняттях англійською учасники отримали від Олени Берест, спеціаліста з підбору автентичної начальної літератури видавництва Пірсон.

Дякуємо Житомирському державному технологічному університету за прекрасну організацію та проведення форуму. Були раді стати частиною такого масштабного освітнього заходу. Приємно було поділитись досвідом з освітянською спільнотою та, в свою чергу, отримати нові знання, ідеї та цікаві знайомства.

Вітаємо Житомирський державний технологічний університет з чудовим стартом і бажаємо, щоб форум став щорічною подією. Цінуємо наше партнерство, яке дає змогу ділитись освітніми новаторствами з усе ширшим колом викладачів. До зустрічі на майбутніх заходах!

А наш найближчий захід у Житомирі 26 березня. Реєструйтесь