Переможець конкурсу Pearson English Global Teacher Award

Переможець конкурсу Pearson English Global Teacher Award

Вже третій рік поспіль освітня компанія «Пірсон» організовує міжнародний конкурс для вчителів та викладачів англійської мови, створюючи платформу обміну досвідом та заохочення фахівців англійської до професійного вдосконалення. Переможців обирають з шести континентів, представлених різними регіонами Європи, Азії, Африки, Америки та Австралії.

Для участі у конкурсі 2019 року потрібно було зняти відео з відповідями на наступні питання:

  • Як Ви заохочуєте своїх учнів до навчання?
  • Які Ваші особисті досягнення на шляху трансформації сучасних методів навчання?

На конкурс 2019 року було подано рекордну кількість заявок. Більш ніж 430 вчителів з 65 країн світу створили відео, щоб розказати колегам про свій досвід. Українські вчителі не залишилися осторонь і продемонстрували активність та зацікавленість, надіславши 38 заявок.

З великою радістю повідомляємо, що Тетяна Миколаївна Кулінок, вчителька англійської мови з Нової Каховки (Херсонська область), стала однією з п’яти переможців. Журі конкурсу, до складу якого увійшли відомі іноземні методисти, науковці та практики, високо оцінили ідеї та пропозиції Тетяни. Джеремі Хармер, відомий британський науковець та методист, написав: «Мене глибоко зворушило відповідальне ставлення Тетяни до справи освіти і те, як навіть в часи загрози і небезпеки дуже важливо сподіватися на краще».

Вітаємо Тетяну Кулінок, яка отримала можливість поїхати на квітневу конференцію вчителів і викладачів англійської мови IATEFL, яка в цьому році відбудеться у Ліверпулі (Велика Британія).

www.pearson.com