16-19 жовтня освітньо-методичний центр «Дінтернал Ед’юкейшн» був співорганізатором «Креативного кампусу» - ініціативи спільноти «Вище»

16-19 жовтня освітньо-методичний центр «Дінтернал Ед’юкейшн» був співорганізатором «Креативного кампусу» - ініціативи спільноти «Вище»

16-19 жовтня за ініціативи спільноти «Вище» разом із Британською Радою, освітньою компанією Пірсон, Дінтернал Ед’юкейшн та за сприяння Міністерства освіти і науки України був організований «Креативний кампус». «Креативний кампус» – чотириденний навчальний курс для викладачів ЗВО, покликаний розвинути креативність та критичне мислення для їх подальшого впровадження у вищій освіті. Спільнота для навчання та викладання «Вище» створена для підтримки педагогів і реформування освіти через інформаційну підтримку та організацію тематичних заходів.

Громадський діяч Мері Лу Кук казала: «Креативність - це винахід, експериментування, зростання, прийняття ризиків, порушення правил, вчинення помилок і веселощі». Схожим є процес викладання – це постійний пошук шляхів як викладати ще краще, ефективніше та цікавіше. Здавалося б, що ще нового можна вигадати в освітній системі? Щоб навчити та зробити складне простим, мало володіти матеріалом – слід постійно знаходити свіжі ідеї.

Анна Колбушевська, представник Pearson, тренер для викладачів та академічний менеджер розвивала креативність та командну роботу учасників через мистецтво. Використовуючи картину «Джоконда» Леонардо да Вінчі, вона організувала декілька неординарних вправ. Спочатку учасники повинні були вигадати 5 причин, чому посміхається Мона Ліза. Далі вони спробували намалювати власний варіант всесвітньовідомої картини та пояснити задум партнеру, який відтворював малюнок зі слів. Наступним завданням, що надзвичайно згуртувало учасників, було скласти з пазлів зображення. Не всім вдалось із ним впоратись до кінця, та кожен відчув атмосферу єдності та радості від здобутого результату.

Нам приємно бути партнерами «Вище» на шляху до реалізації спільної мети – розвитку української освіти. Раді були долучитися до такої інноваційної та креативної події у сфері освіти. Бажаємо спільноті «Вище» процвітання та розвитку подальших ініціатив!