Серія методичних освітніх заходів у Дніпропетровську

Серія методичних освітніх заходів у Дніпропетровську

1 та 2 грудня 2015 року Міжнародним освітньо-методичним центром PEARSON-Dinternal було проведено серію методичних освітніх заходів для вчителів та викладачів англійської мови середніх загальноосвітніх та вищих навчальних закладів міста Дніпропетровськ.

1 грудня у Придніпровській державній академії будівництва та архітектури міста Дніпропетровськ відбувся тренінг для викладачів англійської мови з підготовки учнів до міжнародного мовного іспиту PTE (Pearson Test of English General) на тему: Pearson Test of English A Teachers Guide to Successful preparation for PTE.

2 грудня в Дніпропетровському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти було проведено методичний семінар для вчителів молодших класів на тему Playful Learning. Substantial Results. Ігрові технології як засіб формування та розвитку комунікативної та соціокультурної компетенцій учнів початкової школи.

Тренінги провів старший методист Міжнародного освітньо-методичного центру PEARSON-Dinternal, сертифікований екзаменатор міжнародних мовних іспитів PTE (Pearson Test of English) Роберт Хартіган.

 

 

 

Щиро дякуємо всім учасникам за активну участь та сподіваємося на подальшу співпрацю!