ОБЕРЕЖНО: підробки

ОБЕРЕЖНО: підробки

У зв’язку з тим, що останнім часом почастішали випадки продажів неоригінальної продукції, ксерокопій та незаконно оцифрованих копій підручників видавництва «Пірсон» (PEARSON), ТОВ «Дінтернал Ед’юкейшн», офіційний та ексклюзивний представник видавництва «Пірсон» на території України, застерігає, що такого роду розповсюдження видань є прямим порушенням основних положень Закону України «Про авторське право і суміжні права».

Відповідно до ч. 2 ст. 433 Цивільного кодексу України, твори є об'єктами авторського права. Згідно з ч. 1 ст. 440 Цивільного кодексу України, суб'єктам авторського права належить виключне право дозволяти використання твору. Разом з тим, відповідно до ст.443 Цивільного кодексу України, використання твору здійснюється лише за згодою автора.

Пропозиції незаконного використання матеріалів видавництва Пірсон (а саме, їх масове тиражування і ксерокопіювання) завдають матеріальної та моральної шкоди авторам і розробникам якісних імпортованих матеріалів. Дії осіб, які розповсюджують подібну  продукцію, на яку не мають дозволу, крім ознак правопорушень Закону, передбачених ст. 176 КК України, мають ознаки адміністративних правопорушень, зокрема, передбачених статтями 155-2 (Обман покупця чи замовника).

Департамент кіберполіції Національної поліції України відслідковує сайти, які незаконно розповсюджують товари британських друкованих видавництв та приймає міри щодо запобігання правопорушень. Так, нещодавно було припинено діяльність одного з інтернет-магазинів, який під виглядом оригінальної продукції збував контрафактні підручники відомих британських видавництв для вивчення іноземних мов. Читайте далі

З метою уникнення придбання підробок, наполегливо рекомендуємо купувати літературу видавництва «Пірсон» (Pearson) виключно у офіційних дистриб’юторів видавництва в Україні.