Серія семінарів New Dimensions in Assessment and Learning у Вінницькому педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського

Серія семінарів New Dimensions in Assessment and Learning у Вінницькому педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського

Пояснити, навчити та оцінити – крізь ці три етапи педагог проходить щодня. Ось чому ми вирішили розібратись: як же підвищити ефективність викладання та об’єктивно оцінити знання студентів? 8 червня Міжнародний освітньо-методичний центр Дінтернал Ед’юкейшн провів серію семінарів New Dimensions in Assessment and Learning у Вінницькому педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського. Ми зібрали викладачів міста та району, щоб спільно дослідити нові підходи у викладанні англійської та оцінюванні.

Майкл Хадсон, старший методист центру, познайомив учасників з Глобальною англійською шкалою – системою оцінювання рівня володіння англійською, що не має аналогів у світі. Тепер навіть невеликий прогрес у вивченні англійської мови можна відзначити та оцінити. Також він розповів про платформу MyEnglishLab, яка забезпечує систему комплексного навчання англійської мови та ефективно поєднує традиційні та онлайн форми навчання. До того ж MyEnglishLab доступний всюди – у класі, вдома, у транспорті та навіть на відпочинку!

Геннадій Білоус, методист Дінтернал Ед’юкейшн, розповів про міжнародні мовні іспити Pearson Test of English. PTE дає можливість визначити рівень володіння англійською мовою. Нагадуємо, що сертифікат рівня B2 визнається в Україні для отримання вченого звання.

Під час третього блоку семінару Юлія Рибінська, доктор педагогічних наук, поділилась можливостями для професійного вдосконалення викладачів та досвідом співпраці з Дінтернал Ед’юкейшн. Юлія Рибінська була учасницею нашого курсу LCCI First Certificate in Teaching Business English (FTBE) та склала іспит з результатом «відмінно».

Дякуємо гостям заходу та Вінницькому державному університету за приємну атмосферу, позитивні емоції та співробітництво. До наступної зустрічі!