Форум дошкільної англомовної освіти «English Language Learning in Pre-School Education in Ukraine»

Форум дошкільної англомовної освіти «English Language Learning in Pre-School Education in Ukraine»

29 травня в бізнес центрі Інверія відбувся Форум дошкільної англомовної освіти «English Language Learning in Pre-School Education in Ukraine». Нашими гостями стали методисти, досвідчені вчителі та молоді фахівці у галузі дошкільної освіти. Всі вони працюють з надзвичайно допитливими, кмітливими і неординарними учнями – дошкільнятами.

Тетяна Тіханіна, директор та засновник центру «Монтессорі. Перші кроки» розповіла про європейську практику навчання найменших учнів та залучення принципів Монтессорі-педагогіки. Детальніше про цю методику учасники дізнались від Анастасії Пушкіної, директора з навчально-виховної роботи «Монтессорі. Перші кроки. Одеса». Анастасія поділилась секретами успішної побудови уроку, використання ігрових методик та розвитку фонетичних навичок у дітей дошкільного віку.

Під час перерви учасники мали змогу не лише пообідати на сонячній терасі, а й отримати індивідуальні консультації від спікерів заходу та методистів компанії «Дінтераал Ед’юкейшн».

Під час другої частини Форуму ми зосередились на поєднанні ігрової активності з ефективними методиками вивченням англійської мови. Відомий педагог Василь Олександрович Сухомлинський писав: "Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості". Наші методисти Світлана Сорочинська та Мар’яна Петречко розповіли про ефективне використання музичного супроводу, пісень та ритмівок для розвитку аудитивних навичок. Більше того, спільно з учасниками вони випробували всі поради на практиці.

На завершення ми провели вже традиційну лотерею. Всі учасники отримали цінні та корисні подарунки, а переможці ще й були нагороджені додатковими призами – посібниками з англійської для найменших.

Дякуємо учасникам заходу за продуктивний та веселий день. Ми співали, грали і танцювали. Тепер справа за вами – нам завжди приємно чути про втілення наших ідей на практиці. До наступної зустрічі!