Візит методистів Дінтернал Ед'юкейшн до переможців конкурсу Hello from my Hometown. Join the Wider World

Візит методистів Дінтернал Ед'юкейшн до переможців конкурсу Hello from my Hometown. Join the Wider World

На початку  квітня відбувся довгоочікуваний візит методистів Дінтернал Ед’юкейшн та викладачів англійської до школи-переможця конкурсу Hello from my Hometown. Join the Wider World.

Конкурс проводився серед учнів українських шкіл, які навчаються у 5-7 класах. Переможцем шляхом жеребкування було обрано Гімназію №1 м. Вінниці. Як і було обіцяно до школи завітали іноземні гості – методисти Дінтернал Ед’юкейшн Майкл Хадсон та Кріс Кірбі. Як досвідчені викладачі англійської, Майкл та  Кріс провели  серію уроків англійської, використвуючи матеріали з підручників  Wider World (для учнів 5-8 класів) та Focus (для учнів 9-11 класів). Після уроків вчителі теж побували у ролі учнів та взяли участь у семінарі, де вони дізнались від Кріса про ефективні шляхи та методи підготовки до ЗНО. Наостанок Майкл провів воркшоп для вчителів міста Вінниці та познайомив їх з можливостями онлайн платформи MyEnglishLab.

Гімназія №1 м. Вінниці є спеціалізованим навчальним закладом з поглибленим вивченням іноземних мов.  Вчителі англійської мови демонструють свій професіоналізм та рівень знань, беручи участь у різноманітних конкурсах та проектах. Шмигун Ганна Вікторівна, заступник директора з навчально-виховної роботи та вчитель англійської мови, всіляко сприяє професійному розвитку свого колективу. Ентузіазм вчителів та постійний професійний розвиток говорять самі за себе, тому і діти гарно володіють англійською, і результати ЗНО з англійської за попередні роки чудові.

Кріс та Майкл були приємно вражені рівнем володіння англійською мовою учнів. Майкл Хадсон відзначив, що «незважаючи на довгу дорогу, Крісу та мені сподобалась кожна хвилина цієї подорожі. Учні були надзвичайні, і нам було приємно провести цілий день у теплій, затишній атмосфері школи. Школа схожа на велику родину і, завдяки дружньому колективу, з самого першого моменту, відчувалось, що нас були раді бачити. Ми щиро сподіваємось, що незабаром знову завітаємо у школу.» Для Кріса «це був вже другий візит до міста, і йому було надзвичайно приємно бачити стільки багато знайомих обличь». Крісу було «приємно працювати з талановитими учнями та вчителями-професіоналами.

Дінтернал Ед’юкейшн висловлює щиру вдячність за теплий прийом директору школи, Свіржевському Миколі Петровичу, заступнику директора з навчально-виховної роботи, Шмигун Ганні Вікторівні, та вчителю англійської мови Соколовській Інні Вікторівні. Саме завдяки роботі Інни Вікторівни і відбулась ці зустріч, адже учні її 6го класу перемогли у конкурсі Hello from my Hometown. Join the Wider World.

Ми бажаємо колективу гімназії подальших перемог и творчого натхення!