Вручення сертифікатів Рearson Тest of Еnglish General в школі №173

Вручення сертифікатів Рearson Тest of Еnglish General в школі №173

11 квітня в школі №173 м. Києва відбулось урочисте вручення сертифікатів Рearson Тest of Еnglish General. 24 учні підтвердили володіння англійською мовою на рівнях B1, В2 та C1. Приємно вражає статистика: всі учні успішно склали іспит, 17 здобули результат «with merit», а 2 учні – «with distinction». Наймолодша учасниця екзаменаційної сесії 8-класниця Євгенія Сидоренко склала PTE на рівень B1, а учень 11-го класу Адиль Абдураманов на рівень С1.

Ми попросили учнів і вчителів поділитися досвідом та враженнями:

«Завдяки цьому іспиту я зумів випробувати свої можливості та зрозумів як не розгубитися в стресовій ситуації. Наприклад, забувши певне слово, я віднайшов його аналог. Планую пов’язати своє життя з мовами, тому складання PTE стало для мене відправною точкою на шляху до майбутньої професії» - Рустем Самойленко, 11 клас.

«Всім рекомендую складати іспит PTE, адже це справді безцінний досвід. Як на мене, сертифікат допоможе мені в майбутньому, а особливо для вступу» - Євгенія Сидоренко, 8 клас.

«В мене дуже багато емоцій. Спочатку я хвилювалась, але варто бути впевненим в собі. Я вважаю, PTE допомагає здобути цю впевненість» - Наталія Колеснікова, 11 клас.

«Цього року наші учні успішно склали іспит PTE на рівні B1, B2 та навіть С1. Вже не перший рік ми маємо такі досягнення, тому дуже пишаємося ними. Іспит PTE додає учням віри в себе, саме тому ми спонукаємо їх до здачі. Чим раніше вони дізнаються про рівень англійської, тим швидше зроблять правильний вибір. Учні надзвичайно багато зусиль докладають під час підготовки до іспиту і це не тільки мовна підготовка, а й психологічна налаштованість. Ми вірили в учнів і вони відчували наш ентузіазм та підтримку» - вчитель англійської мови, Людмила Вітковська.

Британський лінгвіст Френк Сміт писав: «Одна мова приводить вас у коридор життя. Дві мови відкривають всі двері на цьому шляху». Віримо, що і для учнів 173 школи успішна здача тесту PTE відкрила нові можливості для навчання, життя та роботи в майбутньому.

Нагадуємо, що випускникам загальноосвітніх навчальних закладів, які отримали міжнародний сертифікат PTE General, результат мовного іспиту може зараховуватись як державна підсумкова атестація. В додаток до атестату виставляється оцінка 12 балів з англійської мови. Детальшіше про Положення про державну підсумкову атестацію