Proteach Київ

 

 

Курси професійної підготовки вчителів англійської мови в початковій та основній школі PROTEACH (Professional Teacher) розроблено освітньою компанією ILAC у співпраці з компанією Dinternal Education, офіційним представником Pearson в Україні. Мета проекту — підтримати освітні реформи в Україні та забезпечити вчителям англійської мови найкращі можливості для професійного розвитку.

Курси розроблено відповідно до інтегрованого та особистісно-орієнтованого підходу до професійного розвитку вчителів англійської мови в початковій та основній школі.

 

На кого розраховано курси PROTEACH:

PROTEACH — практичні курси для вчителів, які мають невеликий досвід викладання англійської мови в початковій та основній школі. Курси PROTEACH також можуть бути корисні для досвідченіших учителів, яким бракує підготовки до викладання за принципами комунікативного підходу.

 

 

Долучайтеся до програми, яка:

  • на 100% практично-спрямована;
  • розроблена і проводиться досвідченими тренерами, які є практикуючими викладачами англійської мови;
  • надає змогу обмінятися досвідом з колегами і дізнатися про нові тенденції у викладанні мов;

 

Кожен учасник отримує підручник видавництва Pearson у подарунок та сертифікат участі по закінченню кожного модуля.

 

 

KYIV. TEACHING YOUNG LEARNERS WITH MODERN RESOURCES

Курс для вчителів, які викладають англійську в початкових класах

KYIV. TEACHING LOWER SECONDARY LEARNERS WITH MODERN RESOURCES

Курс для вчителів, які викладають англійську в 5-8 класах

KYIV. TEACHING UPPER SECONDARY LEARNERS WITH MODERN RESOURCES

Курс для вчителів, які викладають англійську в старших класах

 

Відгуки

Я дуже вдячна тренерам курсу. Вони змогли не тільки чітко та доступно пояснити матеріал, а й зробити його легким, цікавим. В останній день навіть шкодувала, що курси закінчились. Дякую всім за співпрацю та натхнення!

Дяченко Олена

Дякую за ідеї, їх практичне опрацювання та щире бажання поділитися та допомогти! Весь матеріал, що отримала під час курсу, практикувала відразу у своїх групах. Дітям дуже сподобалося. Бажаю тренерам Міходуй Олені та Наталі Савченко натхнення та так тримати!

Ярослава

Курс був чудовий, дуже практичний та змістовний. Саме те, що я хотіла. Дякую супер професіоналам своєї справи Олені та Ярославі - натхнення та ідеї отримала, вже стараюсь застосовувати на заняттях...Щиро вдячна))

Наташа

Я відвідувала модуль 1 (16 годин) для учнів середньої ланки з 28.01 по 25.03. Курс дуже сподобався, пройшов на одному диханні. Нас навчали практичним формам роботи з учнями, які дійсно можна використовувати на уроках. Обучали методиці викладання предмета, як правильно побудувати урок, як організувати і зацікавити учнів. Навчали постановці правильної мети уроку і як практично досягти її. Викладачи Олена Міходуй і Наталія Савченко - дуже освідчені педагоги з великим досвідом роботи і дуже цікаві люди. Вони проводили такі корисні та цікаві заняття. Так непомітно проходив час. Своєю майстерностю, привабливістю вони, немов чарівниці, заворожували аудіторію, і хотілось їх слухати, слухати, слухати нескінченно. Щодо мене особисто, то це були дуже корисні заняття. Я отримала не лише теоретичні, а й практичні знання і буду їх застосовувати в своїй роботі на уроках. Вважаю, що це буде цікаво дітям, і вони не втратять інтересу до предмету. Дякую нашим найкращим викладачам Оленочці Міходуй та Наталочці Савченко. Здоров'я Вам, особистого щастя, натхнення, творчих успіхів у вашій корисній праці і добрих слухачів. Хотілось би ще співпрацювати з вами. До нової зустрічі!