Серія методичних заходів для вчителів Деснянського району

Серія методичних заходів для вчителів Деснянського району

8 листопада методист Міжнародного освітньо-методичного центру "Дінтернал-Книга" Кріс Кірбі провів серію демо-уроків у київських школах №251, №264 та гімназії №283. Вчителі середньої та старшої школи отримали змогу дізнатись, як цікаво та ефективно навчати за допомогою підручників Focus і Wider World, а учні отримали чудовий шанс попрактивувати набуті раніше знання і навички з носієм англійської мови.

Особливо корисним став захід для учнів 11 класу зі школи №251, тому що тема підготовки до ЗНО є надзвичайно актуальною для школярів. Кріс Кірбі дав вчителям цінні поради з використання підручників видавництва Pearson як одного з інструментів для ефективної підготовки до складання іспиту.

Також для вчителів Деснянського району на базі гімназії «Троєщина» було проведено інтерактивний тренінг за підручником Wider World. Вчителі не лише дізналися як інноваційно та результативно навчати учнів, а й отримали відповіді на питання у сфері викладання від британського колеги.

Компанія "Дінтернал-Книга" рада бути незмінним партнером для вчителів та учнів, адже ми працюємо задля покращення освітніх можливостей українських шкіл.