"Your Practical Guide to the Joy of Teaching" в Києві

"Your Practical Guide to the Joy of Teaching" в Києві

17 травня Міжнародна освітня компанія «Дінтернал-книга» - ексклюзивний представник видавництва PEARSON в Україні, зібрала вчителів англійської мови на великому методичному заході «Your Practical Guide to the Joy of Teaching».

Методисти «Дінтернал-книга» провели більш ніж для 300 учасників заходу низку тренінгів з використання інформаційних он-лайн платформ до ресурсів видавництва PEARSON та ґрунтовний семінар із ефективних прийомів активізації пізнавальної діяльності та оволодіння учнями середньої школи комунікативними компетенціями.

Усі учасники семінару отримали в подарунок новинку від видавництва PEARSON – навчальний ресурс  Wider World, переваги якого вони могли оцінити під час виконання практичних завдань під час тренінгу, а деякі учасники стали щасливими переможцями лотереї.

Захід закінчився феєричним шоу, що влаштував для учасників Київський планетарій, в приміщенні якого проводився семінар.

Учасники заходу також ознайомились з новинками видавництва PEARSON на великому книжковому ярмарку від «Дінтернал-книга».

Щиро дякуємо усім вчителям за участь у семінарі, бажаємо успіхів та незабутнього літнього відпочинку, а також нових професійних звершень разом із PEARSON  та «Дінтернал-книга».

Більше фото на Facebook