Серія семінарів "Find your own way of teaching English" у м. Львові

Серія семінарів "Find your own way of teaching English" у м. Львові

3 та 7 квітня 2017 року в Києві та Львові було проведено серію семінарів Find your own way of teaching English у рамках туру, присвяченому 20-річчю Pearson в Україні. На заходи завітали викладачі провідних вищих навчальних закладів України, а також мовних курсів.

Учасників привітав засновник та директор Міжнародної компанії Дінтернал-Книга Шон Патрік Харті, який розповів про історію заснування компанії та партнерства з всесвітньовідомим видавництвом Pearson.

Тренінг Find your own way of teaching with technology у Києві було проведено Мареком Ядрикою – тренером з Польщі, а у Львові - старшим методистом компанії Дінтернал-Книга Майклом Хадсоном. Під час сесії спікери презентували нові розробки компанії Pearson та методичні прийоми ефективного залучення студентів у процес навчання. А саме:

  • Електронна бібліотека вчителя – ePanel
  • Діагностичний тест Placement test
  • Діагностичний тест Progress test
  • Шкала для визначення рівня володіння англійською Global Scale of English
  • MyEnglishLab

Захід продовжила Анна Колбушевськадосвідчений тренер з Польщі. У частині Of Stephen Krashen and "Top Gear": Real English in the making Анна презентувала нове видання підручника Speakout видавництва Pearson для вивчення англійської мови у вищих навчальних закладів.

Ну і звичайно ж, кожен учасник отримав свій власний комплект з подарунками.

Дякуємо всім учасникам за активну участь і чекаємо на наступні зустрічі.