Договір про співпрацю з Київським національним торговельно-економічним університетом

Договір про співпрацю з Київським національним торговельно-економічним університетом

21 лютого 2017 року директором представництва міжнародної освітньої компанії Пірсон в Україні та ректором відомого київського вищого навчального закладу з багаторічною історією – Київського національного торговельно-економічного університету було підписано договір про співпрацю.

Перед урочистим підписанням угоди, Анатолій Антонович Мазаракі – ректор університету наголосив про важливість співпраці з всесвітньовідомою компанією, яка вже понад 300 років сприяє вдосконаленню знань з англійської мови в усьому світі, а також розповів про вже існуючі програми університету.

Марина Павлівна Малигіна розказала про важливість співпраці з людьми, що мають спільні погляди, адже об’єднання зусиль покращить наші здобутки на шляху до європейської інтеграції. Також було підготовано презентацію, під час якої Марина Павлівна представила історію розвитку компанії Пірсон, основні напрямки її діяльності, зіставлення міністерських програм з начальних ресурсами видавництва Пірсон, а також про інноваційні розробки, що полегшують роботу педагогів під час викладання англійської мови та визначення рівня знань студентів (глобальна англійська шкала, Placement, Progress test, Versant та ін).