Майкл Хадсон з серією навчально-методичних заходів завітав до м. Дніпро

Майкл Хадсон з серією навчально-методичних заходів завітав до м. Дніпро

22 та 23 листопада 2016 року до м. Дніпра з серією навчально-методичних заходів завітав Майкл Хадсон (старший методист Dinternal-Book – ексклюзивного представника видавництва PEARSON в Україні). На базі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти  було проведено обласний навчально-методичний семінар для керівників районних, міських, шкільних методоб’єднань та  вчителів англійської мови, який відвідало більше 100 учасників. На заході було представлено 5 кроків до успішної підготовки та складання ЗНО-2017, а також відбулася презентація сучасних автентичних навчальних ресурсів. Семінар проведено на основі нового підручника видавництва Pearson (Пірсон) «Focus», який є номером 1 для підготовки до ЗНО. Всі учасники отримали подарунки та взяли участь у традиційній лотереї.

Крім того, Майкл Хадсон провів демонстраційні уроки в трьох школах міста. У спеціалізованій середній школі №22 з поглибленим вивченням іноземних мов та у спеціалізованій школі № 144 з поглибленим вивченням івриту, історії єврейского народу, єврейских традицій було проведено демонстраційні уроки для вчителів з учнями старших класів із запровадження нових підходів до навчання читанню та вивчення лексики, спрямованих на підготовку до ЗНО на основі нового підручника видавництва Pearson (Пірсон) «Focus», а з учнями середніх класів середньої загальноосвітньої школи №2 було опрацьовано тексти та лексику підручника для середньої школи «Next Nove».

Також Майкл відвідав середню загальноосвітню школу№140, де дав відповіді на запитання щодо вдалого використання аутентичних навчальних ресурсів під час вивчення англійської мови у неспеціалізованій школі.

Окремою урочистою подією стало привітання працівників Придніпровської державної будівельної академії із 100-річчям. Університет э закладом партнером Pearson, на базі якого знаходиться офіційний обласний центр з підготовки до міжнародних іспитів Pearson Test of English.

Команда PEARSON&Dinternal щиро вдячна гостям та господарям заходів за теплий прийом і з нетерпінням чекає на наступні зустрічі.