Cемінар в Інституті післядипломної педагогічної освіти КУ ім. Б. Д. Грінченка

Cемінар в Інституті післядипломної педагогічної освіти КУ ім. Б. Д. Грінченка

2 листопада 2016 року команда Pearson&Dinternal зібрала понад 80 учителів англійської мови з усіх районів міста Києва в Інституті післядипломної педагогічної освіти КУ ім. Б. Д. Грінченка на семінар «ZNO 2017 Countdown: Teacher’s Daily Practice Guide»

 

Захід провела старший методист міжнародного освітньо-методичного центру Pearson&Dinternal Олена Міходуй, яка на початку семінару представила статистику успішності складання учнями ЗНО з англійської мови в 2016 році та розповіла про основні проблеми, з якими стикаються учні у кожному розділі екзамену: Читання, Використання мови, Письмо

 

На тренінгу було надано практичні рекомендації щодо відпрацювання екзаменаційних стратегій, що допоможуть учням впоратись з ЗНО-2017, а саме: екзаменаційного тайм-менеджменту, алгоритму роботи з певними видами вправ та ін. А також на основі нового підручника з англійської мови для старшої школи «Focus» видавництва Pearson, було розглянуто приклади роботи з колокаціями англійської мови, які зустрічаються в кожному розділі ЗНО і становлять труднощі для учнів.

За традицією, наприкінці заходу кожен учасник мав змогу взяти участь у лотереї-розіграші, виграти приємні подарунки від видавництва Pearson і ознайомитись з асортиментом навчальної літератури та новинок видавництва Pearson на книжковій виставці.

Дякуємо за сприяння у організації проведення семінару Людмилі Анатоліївні Богдан та всім учасникам за увагу!

До нових зустрічей!