Обласний семінар для вчителів англійської мови

Обласний семінар для вчителів англійської мови

19 жовтня 2016 року на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти  проведено обласний навчально-методичний семінар для керівників районних, міських, шкільних методоб’єднань та  вчителів англійської мови. Захід було проведено з використанням нових підручників видавництва Pearson (Пірсон) для середньої «Next Nove» та  старшої «Focus» школи.

На сьогодні тема семінару «Сучасний урок англійської мови в контексті модернізації іншомовної освіти» є дуже актуальною, оскільки англійську мову можна назвати мовою тисячоліття. Семінар було проведено за участі Роберта Хартігана (старший методист міжнародного освітньо-методичного центру Pearson-Dinternal, сертифікованого екзаменатора Pearson Test of English), який поділився міжнародним досвідом щодо структури сучасного уроку англійської мови з власної практики. Також учасники були ознайомлені з сучасними технологіями навчання іноземної мови на засадах компетентнісного навчання і новими тенденціями  формування іншомовної комунікативної компетентності учнів  на уроці англійської мови.

У заході взяли участь 87 педагогів з усієї області та викладачі РДГУ аби перейняти досвід британського колеги. На семінарі були висвітлені наступні питання:

  1. Сучасний урок як форма організації компетентнісного навчання (Кукла О.В., методист кабінету суспільно-гуманітарних предметів Рівненського ОІППО);
  2. Сучасний продуктивний урок в контексті компетентнісного підходу,  активні методи навчання: інтенсивне залучення учнів на уроці англійської мови (Роберт Хартіган, старший методист Міжнародного освітньо-методичного центру PEARSON-Dinternal).

У ході семінару також відбулася презентація сучасних автентичних навчальних ресурсів та лотерея і учасники змогли ознайомитись з новими підручниками видавництва Pearson (Пірсон). Семінар пройшов на високому професійному рівні та завершився врученням сертифікатів та оплесками учасників.